Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Oto bannereki: 500x100px [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112936"][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/e1793aa58b7c382b.jpg[/IMG][/URL] 80x100px [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112936"][IMG]http://images33.fotosik.pl/358/eaed0ea392d1860e.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Tengusia']jak pies z kotami :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak widać, pies pożerający koty- i tak powinno być:loveu::diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']nie obrazam, nie umiem sie na ciebie gniewac:diabloti:aaale maja sliczny kocyk, a widok sweetasny:eviltong:dwa kotki i piesek:multi:niecodzienny widok:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak dobrze:loveu: A widok --- ja se na nich tak patrze 24 na dobe:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Vega przygniotła dużego kota :crazyeye::crazyeye: koty małe zmieściły się między dwoma dużymi kotami :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heheh i oto spostrzegawczość DżointKiLLki:evil_lol: Vega zamordowała duzego kocurka:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Witanko Ale fajne fotki obejrzałam, gratuluję nowego aparatu[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza!:multi: dzieki!:multi:[/B][/COLOR]
  3. Znalazłam kontakt do Bayera i już posłałam im maila;):cool3:
  4. [quote name='Therion']Emdziolek, Advocaty sa firmy Bayer, a Preventici Virbaca wyslalas do nich ? nie nie mam do nich maili:shake:
  5. wysłałam maila do 15 firm farmaceutycznych, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  6. [quote name='przyjaciel_koni'][B]Proszę - zauważcie problem !!!!! Kocinka jest chyba niedoleczona... Może zbyt słabe leki lub niewłaściwe przy tak rozwiniętym KK ? (tak sądzę) [/B]O rozpoczynającym się roku szkolnym już nie wspominając...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Szylkretka była gorzej chora niż ta mała bura i na nią podziałały słabsze leki od tych które dostaje bura kicia, ona wogóle na leki nie reaguje:shake: i to jest ten problem...:roll: dzisiaj dzwoniła do nas moja siostra z niespodzianką-mianowicie wraca z anglii do polski, dokładniej 18 września, ona ma uczulenie na kocią sierśc wiec tymczas pilnie szukany!! [/B][/COLOR]
  7. [quote name='emilia2280'] Emdziolek, moze zerznij z 1-szej stronki, albo poczekaj na aukcjé cegielkowá Isadory- bédzie miala super tekst. A ja mysle ze to powinien byc tekst specalnie napisany z prośbą pomocy , przekazania leków itp itd, dobrze by było żeby ktoś napisał taki tekst a ja to porozsyłam.
  8. [quote name='emilia2280']APEL: Sluchajcie, kto podejmie sié wyszukania firm farmaceutycznych, hurtowni w Polsce i rozeslania prosby o przekazanie srodków p/pasozytniczych na tá akcjé. Jedna osoba moze napisac krótki tekst i strescic sytuacjé plus kilka fotek i linków, druga porozsyla do firm. Ja moge pomóc rozsyłać, zaraz zabrałabym sie za wyszukiwanie firm farmaceutycznych. tylko bede potrzebowała tekst do wysyłania.
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc kochanie:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ja szukałam twojego watku, i mysle cholera, wcieło mi:angryy:, a ty poprostu temat zmieniłaś:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='nescca']Witam...... najprawdopodobniej transport ze strony zuluguli nie dojdzie do skutku...powodem jest choroba szczeniat przebywających w domu jej rodziców (rodzice mieli zabrać psy z Krężla na ślask)Wiadomosc o tym czy transport bedzie czy też nie otrzymam po godz.22. Szukamy więc nadal..... Emilko...daj na pierwsza stronę ,że potrzebny transport na śląsk. Nescca ja juz podawałam nr do dziewczyny z miau której TZ jedzie w poniedziałek z Wawy do częstochowy podaje jeszcze raz: Jarek: 513 77 11 15 warunek-psiaki w klatkach/transporterkach, chyba ze sie jakos dogadacie
  11. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images31.fotosik.pl/353/6cd3830677d66ee4.jpg[/url] :evil_lol: Klocek zając:evil_lol: Cześć Madzialenko!:multi:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images37.fotosik.pl/6/97e43414ccfd575c.jpg[/url] :loveu: SUPER FOTO:loveu: Hello!:multi:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Jo jo Żonkilku:smokin::multi: już od minut kilku po galerii wej sie szwendacze:ghost_2: i chyba się popłaczę:placz: tyle stron do nadrobienia:shock: ale zrobie to -pomimo niechcenia:roll::evil_lol: KOCHAM:loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Ulubione zajęcie naszego zwierzyńca: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/353/81bed53b462ea136.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Na naszych bazarach łącznie jest już 240zł:multi:
  16. [quote name='justysiek']bu, obrazam sie ze mi nie powies:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie obrażaj sie kochanie:-([/B][/COLOR] [quote name='kate89']Hello lachony Emi,jak to rafał sie nie odzywa ?? wyjechał na wakacje czy co ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]I don't know:roll:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Dawaj wiecej fot bo strone aktualizuje :P[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra, dzisiaj cos wymodzę:eviltong:[/B][/COLOR]
  17. 513 77 11 15 to jest nr tz'ta tej dziewczyny z Miau. To on jedzie z Wawy do Częstochowy. Ma na imie Jarek. Nie wiem kto tam na miejscu będzie wysyłał te psiaki Do Nescaa'i , pozostawiam nr, działajcie z tym transportem bo ja nie wiem do kogo sie zwracać
  18. KOLEJNY BAZAREK Z FILMAMI OD SLEEPINGBYDAY!:loveu: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10791961#post10791961 mam świetną wiadomosć!:multi: :multi:mam transport z Warszawy do Częstochowy dla dwóch psiaków!:multi: taką wiadomość na miau dostałam: "Piszę w sprawie ogłoszenia z wątku transportowego - jeśli to wciąż aktualne, to mój TŻ jedzie w poniedziałek (1.09) z Warszawy do Częstochowy samochodem, ale warunek jest taki, że psy muszą być w transporterach, bo TŻ jedzie z własnym psem i boi się sajgonu w samochodzie. Czekam na odpowiedź. "jakieś pieski chyba miały jechać do częstochowy jak sie nie myle. Czyj numer mam przekazać dla tej dziewczyny? A moze ja poprosze o nr i wstawie tu na wątku??
  19. [quote name='Wyjątek']http://www.mojawyspa.co.uk/forum/36/14175/Apel-o-pomoc-dla-psow-z-obozu-zaglady-dla-psow-w-PL Przed chwila tu był apel... Już nie ma... Czy to tylko u mnie?? był, usuneli?:roll:
  20. ja cały czas prosze o informacje na temat tej "szczoty" ze zdjęć od EMIR'a, bede wdzieczna, ktos miał sie dowiedziec gdzie ona jest. edit: załozyłam watek na suwalskim forum: http://www.suwalki.info/forum.php?cmd=show&id=42674&category=34&pg=0#42764
  21. Suwałki, jak nie ma szczeniaków to ja dorosłego nei wezme bo moja suczka raczej nie bedzie tolerowac i moze pozreć piesa:shake:
  22. Jakby co to szczeniak piesek jak jest a jak nei to moze byc i sunia
  23. Cześć Iza!:multi: Widze ze dobrze sie bawiłaś na zlocie. A moze masz ochote na spacerros??:razz::razz:
  24. Jak są jeszcze szczeniaki to ja moge jednego wziaść na tymczas, ale tylko szczeniaka
  25. [quote name='emdziolek']zobaczcie: www.piotrek.wiznet.pl/krezel/index.html zrobiłam sobie taki projekt graficzny, narazie jest to tylko projekt ale wydaje mi sie ze jest w miare "wyraźny" jeżeli chodzi o strone graficzną. co myślicie?? sie przypomne:eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...