Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Dokladnie, dam klucze Paulinie i moze suni dogladac, znajomi tez sa cały dzien w pracy wiec zadna różnica, a z rana zawsze moze paulina przyjsc do mnie i poopiekowac sie małym szkrabem
  2. Nie wiem jeszcze bo jestem w szkole ale tak wogole to chyba wezme mala do siebie od znajomych na czas rekonwalensacji, wole miec pewnosc ze wszystko bedzie ok :)
  3. Przepraszam Zuziu ale poprostu jakos czasu brak bo mam szkołe, po szkole lecimy do schroniska, później obowiazki w domu i zazwyczaj jestem wolna po 20 a Kamil zajety wiec nie moge sie do niego dobic, moze dzisiaj nam sie uda. Spokojnie, zdjecia i relacja z nowego domu napewno bedzie. Narazie po rozmowie telefonicznej wiem tyle że Willy ostatnio wywalił z łóżka dziewczyne Kamila, bo oczywiscie książe musi na łóżku spać :) Z kicią i drugim pieskiem sie zaprzyjaźnił wiec ma wesoło a ostatnio podczas zabawy jak zaczął kamilowi lizać twarz to dziabnął go za nochal :P Oczywiscie tak delikatnie zeby nie było, Kamil sie z tego smiał i mówił ze " Okropny agresor z niego, agresywny ma język" :P także wszystko jest wporządku :)
  4. szukamy kogoś z Rudy Śląskiej i Korszy do sprawdzenia domku.
  5. Sunia juz wyciagnieta z kojca grzeje pupke u znajomych, za godzine czeka ja sterylka, później kilka dni bedzie trzeba sunia sie poopiekowac :) Najwazniejsze ze juz jest po za kratami kojca ! :) Zaczaja zgłaszac sie chetni na sunie, trzeba bedzie posprawdzac domki
  6. Dziewczyny, domek pewny, sunia dzisiaj bedzie miała sterylke, trzeba sie zrzucic zeby później im spłacić dług. Mamy dwa tygodnie żeby nazbierac kase. Koszt to 150zł. Pomożecie?
  7. Jedziemy w odwiedzinki do Keli :) Zobaczymy jakie postepy zrobi dzisiaj. Justyna z Rudy sie nie odzywa, nie moge znaleźć nikogo innego. Pomożecie??
  8. Nikt..? Zero?? :( Pomóżmy suni znaleźć dobry domek
  9. Podrzuce suczke, może ją ktos wypatrzy i pomoże.
  10. Ja bede w roli widza i dopingu ! :D
  11. Dzisiaj podskoczymy jeszcze do schroniska i zrobimy suni kilka ładnych zdjec :) Trzymajcie kciukale ;-)
  12. ;( [url]http://allegro.pl/grzywacz-chinski-oddam-w-dobre-rece-i1593518500.html[/url] może ktos przygarnie bo psiutek tak piekny ze jest łakomym kaskiem dla rozmnażalni ;(
  13. Nikt nie pomoże nam poszukac domku dla suni..? :(
  14. Szukamy dobrego domku dla 8 letniej suni owczarka niemieckiego. Sunia już długo siedzi w schronisku, myślę ze ze względu na jej wiek nikt nie chce jej adoptowac. Sunia jest bardzo smutna w schronisku. Widać ze kiedys uwielbiała biegac bo po wyciagnieciu z kojca ogromnie cieszy sie na widok trawy. Sunia jest łagodna do "swoich " ludzi ale na obcych szczeka wiec bardzo dobrze sprawdzi sie w roli stróża. Sunia jest zdrowa , jedyny jej problem to spora nadwaga. Szukamy jej domku, najlepiej domu z ogrodem, może to być też kojec ale warunek- sunia musi byc czesto z niego wypuszczana. Sunia to typowy owczarek - lubi prace z człowiekiem ale jest tez troche indywidualistka, jezeli nie ma na cos ochoty to poprostu tego nie robi, przymuszanie jej do czegos przynosi odwrotne skutki :P Jak tez zaraz zauwazycie sunia lubi dobrze zjeść :P Potrzebna jej kuracja odchudzajaca bo zaczna jej siadac stawy. Pomóżcie jej znaleźć dobry domek. Sunia napewno jeszcze dłuugo pożyje. Nie pozwólmy jej tego zycia spedzis na kratami schroniska. a oto nasza bohaterka wątku: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/148/obrazrc.jpg/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1436/obrazrc.jpg[/IMG][/URL] Może wybierzecie jakies imie dla suni? Ahh i moze ma ktos kontakt do osoby zajmujacej sie adopcjami owczarków?? edit: sunia na forum owczrkow [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18173&PID=960383#960383[/url]
  15. ooo a.s jestes z Suwałk ? :D Co Cie na dogo przyniosło? :D
  16. Cukiereczek jakich mało :) Dziendobry Keluniu
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/obraz027tl.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1200/obraz027tl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/852/obraz028z.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/4865/obraz028z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/obraz030mx.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8769/obraz030mx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/suniag.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1108/suniag.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/obraz019gx.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4062/obraz019gx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/obraz021us.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9053/obraz021us.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/obraz022p.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/599/obraz022p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/obraz023ri.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6555/obraz023ri.jpg[/IMG][/URL] zwróćcie uwage na jej znak szczególny- wgłębienie w języku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/obraz024z.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/6827/obraz024z.jpg[/IMG][/URL]
  19. No coż, w schronisku jak w schronisku, kojec, buda i duzy wybieg. Pani Zyta codziennie ją bierze na wybieg z trawa, wyczesuje, niunia, głaska , robi wszystko zeby sunia sie oswoiła i... sa ogromne efekty. Dzisiaj sunia biegała jak szalona, bawiła sie i wystawiała brzuchol do głaskania. Jest chetny Pan z Rudy ślaskiej. Zna ktos kogos z tamtych okolic do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej?? a teraz fotki: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/clipboard01ji.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8353/clipboard01ji.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/kelunia.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/361/kelunia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/obraz009io.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4189/obraz009io.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/obraz015d.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9867/obraz015d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/obraz016pr.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2162/obraz016pr.jpg[/IMG][/URL]
  20. Było wesoło, momentami bardzo :) Za godzinke jedziemy z paulinka do Kamila podpisac umowę. Zrobimy kilka zdjec Willowi.
  21. a później była chwila relaksu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p080811131801.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7350/p080811131801.jpg[/IMG][/URL] Później spał z tyłkiem w górze :P Obudził sie jak poczuł jedzenie wiec nie omieszkał nie żebrać :P [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p0808111313.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8853/p0808111313.jpg[/IMG][/URL] A wczasie gdy my z willym jedliśmy, Paulinka poiła małą babunie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p0808111227.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5369/p0808111227.jpg[/IMG][/URL] Po tych wszystkich zajeciach czas na długi odpoczynek ;-) Dziewuchy spały tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/p0808111244.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1238/p0808111244.jpg[/IMG][/URL] A ja z "moim ukochanym" spałam tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/p0808111531.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/1221/p0808111531.jpg[/IMG][/URL] Po jakimś czasie zrobiło sie troszke nie wygodnie wiec zmienilismy pozycje na taką: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/p0808111533.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2029/p0808111533.jpg[/IMG][/URL] I śpiąc dojechalismy do Białegostoku. Malutką oddaliśmy w rece nowej pani a razem z Willim pojechalismy dalej do Suwałk.
  22. Sorki dziewczyny ale wczoraj byłam tak padnieta ze zasnełam na siedzaco przed komputerem. Willy jest juz w nowym domku, nowy Pan był meeegazachwycony psiakiem, Willy bardzo chetnie z nim poszedł merdajac ogongiem uprzednio wylizujac mi całą twarz na pożegnianie :P Po południu idziemy z Paulinka do Kamila podpisac umowe adopcyjna bo rano niestety byłam nieprzytomna :P No i oczywiscie zrobimy zdjecia w nowym domku a teraz fotki z podrozy: na poczatku psiaki grzecznie spały na podłodze: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/p0808111137.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8050/p0808111137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/p080811113001.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5435/p080811113001.jpg[/IMG][/URL] później zaczeły już kombinować , robic słodkie oczka itd :P Mała wylądowała na kolanach u Pauliny [B][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/p0808111225.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5613/p0808111225.jpg[/IMG][/URL] [/B]A nasz kochany Willy robił oczka jak kotek ze shreka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/p0808111309.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4414/p0808111309.jpg[/IMG][/URL] No i jak tu takiemu zabronić siedzieć na kanapach? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/p0808111311.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8567/p0808111311.jpg[/IMG][/URL] Później troche bawiliśmy sie z Willym piłką którą porwał na drobne strzepy a po zabawie był czas na zdjęcie z Paulinką: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p0808111312.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3853/p0808111312.jpg[/IMG][/URL] cdn...
  23. Witajcie ciocie, dojechałyśmy. Williego jutro odbierze ode mnie jego nowy Pan, dzisiaj nawalił mu troche samochód a jest u rodziny w Giżycku wiec dzisiaj sie nie doczłapie ale nie moze sie doczekac spotkania z małym William aktualnie szaleje z moim buldogiem :P Jest rozkoszny, sama bym go chetnie sobie zatrzymała ale no cóż nie mogę. Wstawie później całą mase zdjęć z podróży ;-) Buziakujemy ciocie!
×
×
  • Create New...