słuchajcie cudowne wieści...:loveu:
Kora ma domek...dzisiaj pojechała...:multi: :loveu: :multi:
Szogun ma domek...dzisiaj pojechał...:loveu: :multi: :loveu:
Maleństo szczeniorek już w domku...dzisiaj pojechał...:multi: :loveu: :multi:
Semi jedzie za około 2 tyg, po sterylce...:loveu: :multi: :loveu:
mam wrażenie ,że o kims zapomniałam...:razz:
w srode idzie do domku kollaczek, który jest od niedawna...:multi: :loveu: :multi:
a z tych smutnych wiadomości to przybyło około 7 nowych plus trzy szczeniaczki :placz:
jeszcze czegoś takiego nie widziałam...
rany, jak on musi cierpieć...
u mnie kiepsko z siankiem ale postaram się w przyszłym tyg. coś niecoś wpłacić....
a moze ktoś ma jakiś pomysł,zeby Uno wyciągnać???
wiem,że to nie łatwe my w Poznaniu też sie z tym borykamy...
pieniędzy brak,z DT kiepsko...
taki fajny psiaczek z niego, szkoda Go tam....
co tu zrobić, co robić?????
[quote name='Aga_Mazury']Uno ma allegro :) ale widocznie słabiutkie :oops:
chętnie wymienię opis :)[/quote]
ale link do allegro na wątku nie był podany...:shake:
[quote name='matusz5']napiszcie PW do supergoga, ona jak będzie mogla napisze tekst do allegro,
ona pięknie to robi ![/quote]
a czy wiadomo kto opiekuje się psiaczkiem w schronisku?
[quote name='irysek']a allegro ma ten slizny uno? bo moze oprocz dogo nikt o nim nie wiem, a w koncu z allegro duzo ludzi bierze psy.[/quote]
chyba nie ma allegro bo nie ma zbyt wielu info na jego temat...:-(
:multi: :multi: :multi: Baronku kochany teraz to Ty prawdziwy Baron jesteś :loveu: :loveu: :loveu:
a ja skorzystam z zaproszenia i z cioteczką Hakitą Cię odwiedzimy...;)