Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. [quote name='Lilek']Ado-jeje, myślę że wędrówka za moim postem z błędem jest dość zabawna. Wystarczy poczytać na stronie Causes, żeby doskonale wiedzieć, o co chodzi. Nie sądzisz chyba, że Parlament Europejski byłby fatygowany w przypadku jednego, no pięciu przemyconych jednorazowo psów, prawda? Dziękuję Ci za zwrócenie uwagi, ale ja wierzę w inteligencję ludzi czytających.[/QUOTE] Zwrocenie uwagi na ten problem jest godny pochwaly, nie zgodze sie jednak z Twoja jak to nazywasz inteligencja. Roznica jest taka ze moga byc wywozki masowe jak najbardziej legalne zgodne z przepisami prawa od A-Z z jednej i drugiej strony, i to wymaga regulacji prawa a wywozka nawet pojedynczych psow nielegalnie. Chodzi o uszczelnienie kontroli przeplywu psow z DT, schronisk do miejsca adopcji. Ten sam proceder odbywa sie u nas na masowa skale przez hycli :angryy: z ktorymi gminy podpisuja umowy nie interesujac sie dalszym losem psow, czy trafily do schroniska zgodnie z ustawa zwierzat, placac ciezka kase z publicznych pieniedzy a psy laduja niejednokrotnie w piachu. :-(
  2. [quote name='Lilek']No, to jako uzupełnienie drobne link: [URL]http://www.causes.com/actions/1720572-stop-illegal-strays-european-mass-transports[/URL] Zapraszam wszystkich uczestników forum do podpisywania petycji przeciwko masowym wywózkom psów skierowanej do Parlamentu Europejskiego. Przy okazji zachęcam do poczytania sobie innych artykułów na stronie petycji. Wielce pouczająca lektura.[/QUOTE] Oczywiscie na tym watku ten sam blad, wlasna interpretacja autorki posta, ktora czesto prowadzi do nieporozumien. Petycja jest przeciwko[B] nielagalnemu[/B] wywozowi psow a nie :shake: [B]masowemu [/B]wywozowi, a to jest wielka roznica.
  3. [quote name='Lilek']Proszę, tu jest link do petycji skierowanej do Parlamentu Europejskiego przeciw masowemu wywożeniu zwierząt : http://www.causes.com/causes/809066-stop-illegal-strays-mass-transports-east-west-europe-illegal-straytrade-activities/actions/1720572 Jak widać, jest to prawdziwy problem, a nie wyssany z palca przez kilka zeschizowanych maniaczek. Petycja jest przeciwko nielegalnemu wywozowi zwierzat a nie jak podajesz blednie masowemu.
  4. [quote name='stzw']Ja mam komunikat o "koniu trojańskim" A dokładnie tak: [B]Szczegóły infekcji[/B] [TABLE="class: lineone"] [TR] [TH]URL:[/TH] [TD="class: p_obj"]http://d1.openx.org/ajs.php?zoneid [/TD] [/TR] [TR] [TH]Proces:[/TH] [TD="class: p_prc"]C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\f...[/TD] [/TR] [TR] [TH]Infekcja:[/TH] [TD="class: p_vir"]JS:Decode-LK [Trj][/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] macie do d...y programy anywirusowe :eviltong:
  5. [quote name='sybisia']Niestety mnie też pojawiło się ostrzeżenie "koń trojański" . Dobrze, że program antywirsowy jednak blokuje.[/QUOTE] ja tez sprobowalam ale tylko zeby sprwdzic konia trojanskiego i mnie nic takiego nie wyskakuje.
  6. [quote name='stzw']E, nie zakładajmy, że wszyscy oszukują... Będąc dobrej myśli zastanawiam się, co teraz się dzieje z psem?[/QUOTE] Odpowiedzi sie nie doczekasz to nie pierwszy przypadek wywiezienia psa po ktorym sluch ginie. Handlar przybywa po obydwu stronach, zawsze sa to grupy polsko-niemieckie. Ten temat ciagnie sie od lat, miejmy nadzieje ze i to sie kiedys skonczy. Nie jest to jedyny watek, o tematyce wywozu psow. Z poznanych osob na spacerach z psami w Niemczech oni tez juz wiedza sporo o przekretach roznych org, nie tylko niemieckich. Jednak prawda jest ze osoby ktore poznalam to wieksza polowa z nich ma psy z Hiszpani, Rumuni, Grecji i Polski, nawet moja sasiadka ma mikropsa z Polski. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec/page121[/url]
  7. Dzis wzbogacily skarpete Rockiego, Ewelina G. z JZ [B] 31 zl.[/B] Angelina K. z Rybnika[B] 50 zl.[/B] Krystyna D-S. z Gorzyc[B] 50 zl.[/B]
  8. [quote name='izek77']Bardzo dziękujemy za karme ,odbierzemy ją w środę jak pojedziemy z Rocym na badania ...czy tak może być ?[/QUOTE] dla mnie moze byc, zabierzcie prosze zapisany na kartce nowy adres siedziby Fundacji, w gabinecie maja jeszcze Chrzanow. Tu jest nowy, [URL]http://proanimals.org/[/URL] NIP pozostal bez zmian, a kto placi za badania, czy beda robione z puli schroniskowej czy z konta Fundacji, bo jesli z konta to moze byc jedna faktura laczna. Zreszta znajac Labude nigdy nie spieszy mu sie z przyslaniem faktury.
  9. jaka jest wasza decyzja, zakupu karmy ktora jest do odebrania u waszego weta schroniskowego. karma nie jest jeszcze zaplacona bo musicie zadecydowac o jej odebraniu a faktura zostanie przyslana do siedziby Fundacji i zaplacimy przelewem/
  10. shanti, podobno macie w schronisku psa zaczipowanego i znacie wlasciciela ktory nie chce odebrac psa. Przesle Ci skana gotowca, do prokuratury o podejrzeniu popelnienia przestepstwa z ust. o ochronie zwierzat o porzucenie. Wniosek trzeba bedzie przerobic na zglaszajacy: schronisko, my jako Fundacja nie mozemy tego przypadku zglosic bo jest ochrona danych osobowych, ktorych nie mozecie nam przekazac, ale w pismie zaznaczycie jako strone w postepowaniu Fundacje. To wszystko dokladnie podam w mailu. Pytanie, czy macie to zamiar zrobic, inaczej szkoda mi czasu, musze przygotowac doniesienia na wlodarzy o popelnieniu wykroczenia, a wlasciwie to trzeba by bylo 75 procent gmin skarzyc.
  11. [quote name='MollyMollyBanicja']prawo w Polsce mnie załamuje :mdleje: póki nie zmieni sie prawo ...to wszystko w koło macieja :angryy:[/QUOTE] Prawo w Polsce nie jest takie zle, ale samo do sadu nie trafi. :shake:
  12. link ktory wklejam nie dotyczy allegro ale uchwala gminy Pyskowice, ktora w mojej ocenie podjela sluszna decyzcje rozmnazania zwierzat z metryka i rasopodobnych. uwazam ze jest to uchwala godna nasladowania przez inne gminy. [url]http://www.pyskowice.pl/index.php?id=808[/url]
  13. Podaje kolejne wplaty; Marzena J. z Zebrzydowic [B]50 zl. [/B] Wioleta Anna T. z JZ [B] 40 zl.[/B] Malgorzata Cz. z Skoczowa [B]50 zl[/B]. Paulina K. z Ustronia[B] 27zl.[/B] Beata Kamila S-O. z Sosnowca[B] 50 zl[/B]. Iwona i Arkadiusz P. z Wodzislawia Slaskiego[B] 30 zl.[/B] Elzbieta T. z JZ [B]50 zl.[/B] Darczyncowm pieknie dziekujemy a karme dla Rockiego mozna juz odebrac u schroniskowego weta
  14. wow, super, oby sie cos ruszylo, tak mi zal tej psiny, wozilam ja kilka razy i zawsze byla super grzeczna.
  15. [quote name='szafra']Zrobione :p.[/QUOTE] sprawdzone :lol:
  16. [quote name='halszka']Jestem.Mam pytanie czy kontakt do ogłoszeń taki jak w poprzednich? Marta 695 ... ... i na jakie województwo-miasto?[/QUOTE] taki sam, Pumcia jest w hotelu w Glogoczowie to jest blisko Krakowa w woj. malopolskim. Mozna probowac oglaszac Pumcie w woj. malopolskim, mazowieckim i dolnoslaskie. Jak znajdzie sie nowy wlasciciel z dalszej czesci Polski to bedziemy sie martwic o jej transport. Dziekuje za przybycie na watek.
  17. Szafra z przyjemnoscia pisze ze jest praca dla Ciebie. Sa pierwsze wplaty ktore trzeba bedzie edytowac w pierwszym poscie i wpisywac tam wplaty i wydatki dla przejrzystosci w rozliczeniu. Agnieszka J. z Szczecina[B] 50 zl.,[/B] Iwona Aleksandra H. z Ustronia[B] 20 zl[/B]., Agnieszka Łucja S. z JZ[B] 100 zl.[/B]
  18. przepraszam za off, kto pomoze mi oglaszac sunie z watku ktorego wklejam linka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132518-Puma-sunia-AST-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji!-Potrzebny-DT-lub-DS!/page13[/url] Jest to sunia z Olkusza ktora wrocila juz z dwoch adopcji bo zabawka dla dzieci sie znudzila. Jest na stronie tez tekst do ogloszen. Prosze o wasza pomoc sunia jest juz rok w hotelu a jest naprawde bardzo przyjaznym psem, lagodna do dzieci, w hotelu nawet z kotami sie zaprzyjaznila pomimo ze byla ich wrogiem
  19. mozna smialo napisac ze psy wedruja pomiedzy schroniskami w Raclawicach, Cieszynie, Szczytnie i w Miedarach.
  20. [quote name='stzw']ada-jeje ale może najpierw należy się przekonać, czy to dalej funkcjonuje?[/QUOTE] Nawet nie wiem kto zalozyl watek i kto ewentualnie mogl by napisac czy to jeszcze istnieje. mozna tylko czekac czy sie ktos odezwie.
  21. [quote name='epe']Pani "prowadząca" ten przybytek męki psiej jest krewną posła,czy senatora Dziewiałtowskiego - dlatego gmina,chyba boi się ją "ruszać" Może zrobimy akcję mailową do owego polityka? Z użyciem zdjęć również? Zwróćmy się z apelem o pomoc w likwidacji tego pseudo azylu, bo to wstryd dla nazwiska i funkcji! Może go to ruszy? I coś rodzinnie zadziała? Może nie zna prawdy, tylko ckliwe opowieści owej "miłośniczki" zwierząt?[/QUOTE] mozna wszedzie, zwlaszcza do PIW wraz z wyrokiem z Lodzi, takie samo pismo jak poszlo do Olkusza, ale z gory mowie ze sie za to nie biore, nie mam kiedy. W woj. maloposkim i slaskim jest tyle do pisania ze nie starczy roku.
  22. no i ja sie dopisuje zeby watek miec w subskrypcjach, i o ewentualnych wplatach na chlopaka informowac was na biezaco. Karme zaraz zamawiam. A do ktorej schronisko otwarte do 15,30? bo musze przy zamowieniu zaznaczyc zeby nie pocalowali klodki.
  23. [quote name='andzia69']wyrok nie wyrok dla Mietka?:) nie wiem, czy się śmiać czy płakać? [URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130129/POWIAT0104/130128591"]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...0104/130128591[/URL][INDENT] [URL="http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,13312995,Grozil_miejskiej_radnej__prowadzil_nielegalne_schronisko.html"]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,472...chronisko.html[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Mnie juz nic nie jest w stanie zaskoczyc, podobnie jest w OL. Miala sie odbyc rozprawa w listopadzie (ostatnia) a dzien przed rozprawa otrzymala telefon ze sprawa sie nie odbedzie bo p. sedzina chce jeszcze pwowloac jednego swiadka. Kogo:niewiem:
  24. dziekujemy shanti za wyjasnienia, wiemy ze nie Ty jestes kierownikiem schroniska.
  25. [quote name='Alicja']czyli trzeba wstrząsnąć [/QUOTE] W tym przypadku nie potrzebne sa wstrzasy, tutaj wystarcza rozmowy, argumenty tutaj nikt nie mowi NIE, tutaj na miare swoich mozliwosci, czasu i pieniedzy wszysko jest poprawiane powiedziala bym w blyskawicznym tempie. Nie jestesmy na miejscu, zwracamy tylko nasze uwagi w necie, ale nie mozemy zapomniec ze nic nie dzieje sie od pstrykniecia palcem. O slome jak wiem z poprzednich lat nie jest tak latwo. Pozdrawiam wszystkich, i zycze dalszych sukcesów.
×
×
  • Create New...