dziewczyny, w koncu jestem, do sabki jade w ten weekend, mam urwanie glowy, wszyscy na urlopach to musze robic za 3...
macie racje Sabcia sie juz bardzo przyzwyczaila i mysli ze zostanie tam na zawsze... hotelik barkot zaplace do ok polowy sierpnia- wychodzi jakos 12-13, nie wiem co potem? dasz rade ja wziac za tydzien,2 tygodnie? dziwne ze nikomu nie wpadla w oko oprocz nas, jest taka slodka
jesli chodzi o transport tez chyba niewiele moge pomoc bo auta nie mam ;( ale moze Moj by mi pomogl, nowe zdjecia juz wkrotce!