nie dziwisz sie marillka, jutro Luka miala byc w domu, bylysmy przyszykowane na wziecie jej dzisiaj, zarezerowana byla, obroza smycz kupione, koszulka na zmiane zeby ja wymyc porzadnie, jutro z rana transport, a agabe sie nie odzywa...
zartujesz????????? a mowili wczoraj ze nic z tego ?! a moze ona...... i nie chcieli sie przyznac?:( ale mam czarne mysli :(
jest jeszcze jedna dobermanka!!! 3letnia, mam gdzies zdjecia wkleje wieczorem
ja w kazdy dzien postaram sie pozamieniac jak bedzie trzeba i wyciagnac sunie, pytanie jak maz Reno bedzie jechal, wyprawke kupimy, tylko zapakowac do auta musimy :) skoro maz reno jedzie w piatek a u nich moglaby sunia zostac na noc (moze tak?:) ) to moze ulaa dasz rade ja w sobote przyszla zabrac z czestochowy???
kurcze az sama nie wierze ;)
szkoda ze nie widzicie tego filmiku gdzie jest Hope, wgralam go na kompa ale jest za dlugi i nie umiem na serwer wrzucic, taka radosna byla ze wyszla z boksow... i szczekala do mikrofonu tego wlochatego :)
Dorotko ale to w przeciwna strone...
ja juz z radosci musialam nadmiar pozytywnej energii spozytkowac na dluuugasnym biegajacym spacerze z moim foksem, teraz lezy zmeczony :) czy Ulaa moglaby jakos pomoc w transporcie albo ten domek tymczasowy? to jest wielka szansa!!! w koncu paroweczko!!!
Gucio mial dzis odwiedziny, zdjec nie mam bo jak wyciagalam aparat to chowal sie do budy... ale to bardzo lagodny psiak i pieknie sie usmiecha!!
ja widze Guciu ze ciebie ma tu kto odwiedzac, z Bejka i Sara chyba jestesmy zazdrosne ;)
a tu jeszcze spokojna, za chwile zazdrosna ze glaskalam jej wspollokatorke wybiegu...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/50ede0fe5f113111.jpg[/IMG][/URL]