[quote name='doris_day'][B]Barkot, powiedz prosze, jestes na Sabcie 100% zdecydowana? Jest Pan, ktory zakochal sie w niej i meczy mnie od 2 tygodni czy zmienilaś zdanie...daj znac prosze :)[/B][/quote]
znalazlam ta sunie co jest kropla w krople prawie jak saba wiec moze ten pan zechce ta, ma 3 lata, wystarczy obciac i bedzie jak sabka :)
niestety jest bardzo niesmiala i mam tylko jedno zdjecie
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/117/1b51a7cf1926a8a7.jpg[/IMG][/URL]