Pytanie na śniadanie jast od 9 i wystarczy, zeby psy były około pól godziny wcześniej. Byłyśmy kiedyś z KingąW, gdgt i psami i pamiętam, że 8.30 była wystarczająca.
A może to Kawa na herbatę? Oni o 6 startują. Ale faktycznie, po Grzybka trzeba byłoby po ciemku wyruszyć, w środku nocy... ;)