-
Posts
585 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&kumpel
-
:smilecol: :laola:
-
[quote name='ß@$!@']hej! Co u mojego psa?? :diabloti:[/quote] Hej hej. Ja Ci dam twojego psa. Chyba rzeczywiście chcesz założyc hodowlę i szukasz partnera dla Bonnie... :eviltong:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
Nie jestem w temacie... ale: CO MA WISIEC NIE UTONIE!!! -
Ocho, zaraz przybędzie z dziesięc stron komentarzy... :loveu: po wstawieniu fotkoof...
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
Czesc Wam... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ewa&kumpel replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czesc piękności... :evil_lol: -
Czesc wszystkim... :lol: :lol: :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ewa&kumpel replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hej... Fotki cudne, zwierzątka też. A jakie tereny, palce lizac... :cool3: -
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Ewa&kumpel replied to DiDDlina85's topic in Galeria
Śliczne fotki i miło (mam nadzieję spędzony czas). Pozdr. dla Nerusia... -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Ewa&kumpel replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Czesc... Wiem, jestem zła, żę do Was nie zaglądałam... Ale teraz już będę wpadac... ;) -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
A Łapeczka to już śpi. Tak chrapie, że nawet u mnie słychac... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: DOBRANOC -
[quote name='Paulina_mickey']chyba ide spać [SIZE=4][COLOR=lime][B]DOBRANOC[/B][/COLOR][/SIZE] :buzi:[/quote] :kiss_2: .............
-
[quote name=':: FiGa ::']Cześć :multi: [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_2868.jpg[/IMG] Ta fotka jest świetna, rzeczywiście wygląda jakby się nad czymś zastanawiał :razz: Co do charakterku - ojj cos o tym wiem ;)[/quote] Mówisz o charakterku Figi czy swoim? Bo nie wiem, której z Was współczuc bardziej... :eviltong:
-
[quote name=':: FiGa ::']Ja Ci mówię, one chcą założyc pseudohodowle i brakuje im czarnego samca, nie dawaj! :mad:[/quote] Tak myślałam, że się zmówiły, i sądzą, że się nie dowiem. Ale ja się nie poddam :mad: , będę walczyc do końca świata i o jeden dzień dłużej... :diabloti:
-
Może nie wypisałam się do końca i dokładnie. Trzymam go na krótkiej smyczy, ale nie napiętej. Ja wiem jak on może zareagowac i staram się wyprzedzac jego reakcje. Miałam taką sytuację, że nie trzymałam go krócej i zrobiłby krzywdę sąsiadce. Ale z tymi smakołykami będę musiała spróbowac...
-
[quote name='Paulina_mickey']i do wszystkiego pasuje:evil_lol:[/quote] Zgra się z każdym innym. :evil_lol:
-
No właśnie, ułożyc na samym początku. Mądry Polak po szkodzie (mówię o sobie)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ewa&kumpel replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/8e64d82d23b5bb99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/ecbaefd8d5a5c5e6.jpg[/IMG][/URL] Chyba mi się w oczach dwoi. Jeden pies, który stoi przy lustrze. I się odbija. Ale fotkoof, nie nadążam oglądac tak szybko ich przybywa... :cool1: -
[quote name='Paulina_mickey']mieć takiego psiaczka 'z charakterkiem' to wyzwanie...:cool3: a ja to najbardziej lubie u psów:evil_lol:[/quote] Ale czy to znaczy, e Ty tez masz silny charakter??? Inaczej chyba nie potrafiłabyś zapanowac nad psem...
-
[quote name='Paulina_mickey']mania czarnego koloru:evil_lol:[/quote] W końcu zawsze modny.
-
[quote name='Paulina_mickey']ehh te nasze psiaki:evil_lol: ale tak szczerze mowiąc psy z takim charakterem odpowiadają mi bardziej...nie zamieniła bym charakteru mojego psiaka na żaden inny...no może tylko kilka rzeczy:evil_lol:[/quote] Szczęsciara jesteś. Ale w sumie to ja też...
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia']tyyy :mad: i nie zaczepiłaś mnie? :mad: :P:P:P a Łapa to ostatnio wogóle sie jakoś cieszy :P a po czym poznałaś? po Łapie? :P[/quote] Dobrze, że się cieszy. Widocznie jest szczęśliwa. Gorzej by było, gdyby się nie cieszyła... -
[quote name='Samturia']bo on jest taki... CZARNYYY![/quote] Następna właścicielka czarnej suni, która chce mi zabrac mojego pieska...:angryy: Nie dam... O ludzie, co za sępy...? ;););)
-
[quote name='Paulina_mickey']a no ma ma:evil_lol: dziś też byłam na spacerQ Mickey mało co sie nie pogryzł z psiakiem wiekszym do siebie o drugie tyle:roll: było ostro ale na szczęsie nie doszło do bójki...:cool3: bo ani ja ani właścicielka nie zareagowałyśmy...Gdyby tak jedna z nas podeszła to atak był by od razu...[/quote] Oj, skąd ja to znam? Jakbym o moim Kumplu czytała...