maciaszku, sprwdź jej gruczoły okołoodbytowe. Jak jest stan zapalny to pies lubi się drapać, nawet po całym ciele, a czasem dochodzi do alergii.
Jeżeli są czyste to poproś weta o pobranie zeskrobiny i oglądnięcie pod mikroskopem (dopilnuj żeby ścisnął dobrze przy skrobaniu skóry, nużeniec jest pod naskórkiem i trzeba go wycisnąć!). Jeżeli to nużeniec to będzie widać gadziny pod powiększeniem.
Jak nie to się będzie myślało dalej...
Jeżeli dostawała antybiotyk to można wykluczyć bakteryjne zapalenie, więc nie zostanie dużo chorób do wyboru...