[quote name='caroolcia']Nawet nie wiedzie jak się wczoraj na wieczornym spacerku wkurzyłam (dypolomatycznie określone):angryy: !!!!
Jakiś idiota otoczył swoje durne pole kukurydzy drutem pod prądem, przy czym drut jest cieńki, na wysokości ok. 40 cm i kompletnie nie ma oznaczenia, że płynie w nim prad!!!!!!! Skandal :mad: Moj biedny Burbasek wpadł na niego bokiem i musiało biedacto zaboleć - odskoczył ze straszliwym piskiem i wydarł do przodu przerażony. Przez chwile chodził jak pijany :shake: Całe szczeście że napięcie nie było duże i skończyło się tak, bo inaczej dorwałabym tego durnego chłopa i własnoręcznie ukatrupiła...grrrrr...
Burbik został otoczony troskliwą opieką i wkładałam mu same pyszności do faflunka na pocieszenie (Boniek oczywiście też się załapał:cool3: ) i dzisiaj już całkiem dobrze - ale nadal jestem zła!!!! Muszę poszukać przepisów nt temat i jeżeli coś jest nie tak zrobie chryję, a co! Mściwy skorpion ze mnie w końcu, więc muszę się wywiazać z charakterystyki horoskopowej:eviltong:[/QUOTE]
Wiem co przezywa twoj biedny Burbik bo moj Miszka też się nadział na taki płot i nie tylko on boli to jak nie wiem co