oj wspołczuje u nas naszczęśćie kleszczy niee maaa :) ale wiesz co robiłam kiedys zakupy na obywatel pies i zamawiałam szampon nie mieli tego co chciałam i dostałam inny myslałam ,że jakis beznadziejny a jest naprawde dobry wykapałam psiaki i wogole sie nie drapią ,zadnych owdów nic :) a one większośc czasu spędzają na dworze