[quote name='Isia & Chester']hej :loveu:
cudowne zdjęcia z Soplicowa, Zoo i twoich paskud :loveu::loveu: Fionie do pyska z takim wiatrem we włosach :D zresztą zawsze jest śliczna :loveu:
pytał już ktoś jaką masz lustrzankę ? :oops: a masz obiektywy?[/QUOTE]
mamy canona eos-450 d z kitem na razie bo się uczem :razz:
dziękujemy i cieszymy sie ,że się podona . :loveu::loveu:
[quote name='agaciaaa']Cześć :multi:[/QUOTE]
witaneczko
[quote name='Gonitwa']Witamy się po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni:)[/QUOTE]
witamy was serdecznie :loveu::loveu:
też mamy taką nadzieje :evil_lol:;)