Jump to content
Dogomania

Martinee

Members
  • Posts

    1829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martinee

  1. [url]http://images32.fotosik.pl/314/522c318d8dfd20cdmed.jpg[/url] JAK TAKA ZABKAA :) SUPER ZDJECIE
  2. [quote name='moon_light']No to sie ciesze ze sie podoba :) . Makro nie potrafie wcale robic, i kompletnie sie na tym nie znam...wiec nie ocenie. Powiedzcie mi dlaczego jak wrzucam zdjecie na jakis imageshack czy inny fotosik, to jakosc sie tak bardzo psuje ? da sie temu jakos zapobiec?[/QUOTE] nie da się temu zapobiec mi tez się strasznie jakośc niszczy
  3. hehehe no no już ja cie przycisne jak do ciebie przyjade :d:d
  4. nooo tak wiesz 40 min jazdy
  5. witaneczkooo zdjęcie rewwelkaa [IMG]http://images27.fotosik.pl/250/c1220a0ea2b1596cmed.jpg[/IMG]
  6. jaka cwana probuje nam wcisnać wczorajsze zdjęcia my chcemy dzisiejszee ale te wczorajsze są boskie dupcia jest poprostu nr.1
  7. ty byś mogła dać jakieś focisze co <cwaniak>
  8. witaneczko ale fajen zdjęciaa co u was słychać wieczorkiem ??
  9. [IMG]http://images31.fotosik.pl/325/e9aef3356d98a2cc.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/252/321e56666ac7a705.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/325/44c20ab55039daef.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/319/df1a65982cfd441d.jpg[/IMG]
  10. No to zdjęcia [IMG]http://images28.fotosik.pl/252/445665b0cc1fe635.jpg[/IMG] dozwolone od lat 18 :) [IMG]http://images34.fotosik.pl/319/d6e62835037b760e.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/326/d3a57dbb5b154d42.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/252/5fbd0c2c5e95b99a.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/252/e127dffa6224bca9.jpg[/IMG]
  11. Mam tylko jaja mogą być ??? [IMG]http://images28.fotosik.pl/252/6392f4e0d4f5d248.jpg[/IMG]
  12. dziękujemy dziękujemy
  13. ocieram łzy i myśle ,że wytrzymam do jutra :D
  14. chccemy więcej zdjęć :D
  15. witaneczkooo co tam u TinusiFionusi ?? i reszty ekipy co tam porabiacie śliczne zdjęcia
  16. witamy kiedy jakieś nowe foty będą ???
  17. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz249-4.jpg[/url] u nas identyczne polne drogi hihihih
  18. [url]http://img529.imageshack.us/img529/6955/1006468bi8.jpg[/url] jaki boskiiiiiiiii jest super zdjęcie
  19. witaneczkoo a ja powiem wam ,że nawet niesłyszałam o tym ale wydaje mi się to głupie a co tam słychać u twoich ślicznotek kiedy nowe zdjęcia ??
  20. witamy co tam u was słychać ???
  21. [url]http://img212.imageshack.us/img212/8251/bez074ig0.jpg[/url] jaki on jest śliczny witanko :)
  22. narazie mam kit poźniej chce kupić lepszy
  23. ja mam 450 mozesz zobaczyc jakie zdjęcia robi :D
  24. ok ok :) musze się zmyć przed 24 zeby nie było ze nie dałam :D:D:D
  25. [url]http://lh4.ggpht.com/mm.dominika/SIJBvHCdBsI/AAAAAAAABIA/mREkIgVc9IU/t11.jpg[/url] rewelkaaa
×
×
  • Create New...