Wybaczcie ,że zdjęcia mega jasne ale tak mnie prosiły ,żebym z nimi poszła ,że musiałam isc a aparat wiezłam odruchowo
Czy widzicie róznice wygladu Fioneczki 2 godziny ja czesałam dzis i wczoraj
a ja mam takie foty
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/4b4caeb41b.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/5521f09d68.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/e1609a42fa.jpg[/IMG]
Czesc dziewuszki mam dla was foteczki cieszycie się ?????????
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/d958210ba5.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/af9f1b3ac6.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/63b4aaf00c.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/e1609a42fa.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/b3652cd413.jpg[/IMG]
Dziś Fionka Pascal i Ares
Dziś jest dzień łączenia galerii ja połączyłam się z galerią Aresa i Helgii
[quote name='psiulka'][I][B]Kora[/B] - w drugim za dużo szumówi i niepotrzebnie obcięte wąsy.[/I]
[I]Ktoś tu kiedyś podawał taką stronę co są na niej zdjęcia z różnych aparatów/obiektywów. Mogłabym prosić jeszcze raz? :modla:[/I][/QUOTE]
fotopolis.pl
agito.pl
ceneo.pl
??
co myślicie o tym ??
Girl with balloon nr 1
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/105b0340b3.jpg[/IMG]
Girl with balloon nr 2
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/d395b624c3.jpg[/IMG]