[quote name='Eventing Star']Ja pochodzę z Poznania, co prawda już nie mieszkam, ale wiem...
Strzeszynek... Ale nie tam gdzie jest główna plaża, możesz sobie zrobić fajowy spaceros dookoła jeziora z psem i po drugiej stronie (w zasadzie naprzeciw będziesz widzieć główną plażę i pomosty) jest kilka dzikich mini plaż, gdzie możesz sobie z psem wejść i popływać. Jedna jest szczególnie fajowa, pławiliśmy tam konie i psy - super wejście i piaseczek na dnie.[/quote]
Wielkie dzięki, jak jutro będzie taki upał jak dziś to pędzę z piechami nad jezioro!Do strzeszynka mam dosłownie kilka kroków!:lol: