-
Posts
951 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haker11
-
A może by tak allegro zrobić Norce?
-
Norka zasługuje na lepsze życie może właśnie u Twojego boku....
-
Czy ludzie nie mają wyobraźnii? Jak można psa zostawiać samego?? Dlaczego ta kobieta ją zostawia?? Czy tak było zawsze? Jaki jest jej stosunek do psów kotów?? Jeżeli ucieka to rozumiem że przeskakuje prze płot tak?? czy sunia jest wysterylizowana??
-
Ogłosiłam Norkę tutaj: [URL="http://www.alegratka.pl"][COLOR=black]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://ogloszenia4you.pl"][U][COLOR=black]http://ogloszenia4you.pl[/COLOR][/U][/URL] [URL="http://anonse.kazimierzdolny.pl/dodaj_ogloszenie.php"][U][COLOR=black]http://anonse.kazimierzdolny.pl[/COLOR][/U][/URL] [U][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"][COLOR=black]http://www.drobne.centrumofert.pl[/COLOR][/URL][/U] [URL="http://www.gielda.bai.pl"][U][COLOR=black]http://www.gielda.bai.pl[/COLOR][/U][/URL] [URL="http://zwierzeta.pilne.net/new_ogl.php"][U][COLOR=black]http://zwierzeta.pilne.net[/COLOR][/U][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"][U][COLOR=black]http://www.gumtree.pl[/COLOR][/U][/URL] [U][URL="http://www.petworld.pl"][COLOR=black]http://www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.krakvet.pl"][COLOR=black]http://www.krakvet.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://ogloszenia.yellowpages.pl"][COLOR=black]http://ogloszenia.yellowpages.pl[/COLOR][/URL][/U] [URL="http://www.pajeczyna.pl"][U][COLOR=black]http://www.pajeczyna.pl[/COLOR][/U][/URL] [URL="http://members.lycos.co.uk/roger84/forum/"][U][COLOR=black]http://members.lycos.co.uk/roger84/forum/[/COLOR][/U][/URL]
-
Ewas ja myślę że lepiej jest wkleić zdjęcia suńki na wątek! jak są zdjęcia jest większe zainteresowania wątkiem a co z tym idzie większa szansa na adopcję!!!
-
[B]Ewas[/B] czy możemy prosić o więcej informacji na temat suńki i dlaczego chcesz ją oddać?? Jeżeli chces wystrzec się pseudohodowców to jest jedna 100% metoda: STERYLIZACJA!!!
-
[quote name='zaba14'] Bardzo dużo DDB jest do oddania :-([/quote] To jest cena jaką bordogi płacą za popularność niestety!Jak bordoś jest małym słodkim szczeniaczkiem to wszystko jest ok i wszyscy się nim zachwycają a potem niestety nie ma dla niego mniejsca! P.S Pisze ogólnie absolunie nie odnoszę się do tej sytuacji ponieważ nie są podane przyczyny oddania suńki!!!
-
To ja juz nic nie rozumiem! To że jest przywracany do stada to chyba nie znaczy że nie trzeba mu szukać domu???
-
Tu są adresy for owczarków belgijskich: [URL="http://www.belgi.com.pl"]www.belgi.com.pl[/URL] [URL]http://forum.owczarkibelgijskie.pl/[/URL] Na tym pierwszym jestem zalogowana więć jak chcecie to mogę wrzucić info o suńce?!
-
Niewiem czy to dobry pomysł ale może by na allegro cegiełki przedawać, może w ten sposób by się na hotel ubierało??
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
haker11 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
wWszystkie te cudowne owczarki maj wsólny wątrek na forum owczarkarzy! Mam nadzieje że chociaż jeden znajdzie dom! -
Ja bym wybrała szeli, a jeżeli chodzi o smycz to jeżeli jest spuszczany z niej na spacerach to ta krótsza w zupełności wystarczy! Swoją drogą co za pies!:loveu: Strasznie kocham owczarki pewnie dlatego że miałam cudowną suńkę właśnie tej rasy! Foks jest przepiękny!:loveu:
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
haker11 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hakita']Jak takie piękne Psiny mogą jeszcze czekać??? :-( [I][IMG]http://upload.miau.pl/3/2307.jpg[/IMG][/I][/quote] Wiadomo coś więcej o tym owczarku? ja mogę go przekleić na forum owczarkarzy Ale potrzebne jest jakieś info! -
Piękny to mało powiedziane...:cool3: Trzeba go jak najszybciej z tego schronu wyciągnąć razem z Kremkiem!
-
Dinulec nie chce tak nisko spadać! Co tam u Dinka i Kremka? Jakieś wieści?
-
Myślę że najlepiej w pierwszym poście umieścić liste osób które się zdeklarowały bo potem wszystko się nam pomyli!! Jeżeli w Obornikach by nie było miejsca w hotelu to może w Poznaniu...?
-
[B]Ja też się oczywiście zobowiązuje![/B] A może jakby się więcej osób zobowiązało to można by było zabrać też ze schronu tego przyjaciela Dinusia??
-
[quote name='Waldek']w sumie to tak naprawdę trudno mi zrozumieć aby ktoś mógł go porzucić, a może się zagubił .... błąkał się w Markach k/W-wy przez parę dni ....a może i dłużej ???[/quote] Waldek ludzie zupełnie powariowali i wcale bym się nie zdziwiła jak by sięokazało że "właściciele: się go pozbyli bo był już dla nich nie wygodny w jakiś sposób!
-
A może by znależść 30 osób które by się zdeklarowały płacić po np 15zł co miesiąc i Dino mógłby być w hotelu! Tu na dogo była już taka akcja i się udało!!! Wspólnymi siłami pomożemy Dinowi!!!
-
Foks wygląda na "pełnokrwistego" owczarka!Dobrze żę trafił na Ciebie! napewno przed wami jeszcze długie szczęśliwie życie! Wycałuj wszystkie pieski odemnie!:razz:
-
[quote name='fandango']NIe wiem czy dobrze wrózy - jak zauważyłaś, chętni do adopcji zostali spuszczeni po brzytwie... m.in. ja... I nadal uważam, ze nieważne ile ma się ha - ważne ile serca i miłości da się psu, dobre jedzonko, własne zabaweczki i własna kanapa:loveu: - to jest ważne, nie hektary czy m2...[/quote] I właśnie tu się myliz bo w przpadku charta oprócz miłości, jedzonaka, kanapy bardzo ważne są jak to określiła hektary! Chart to nie ratrerek Te psy potrzebują bardzo dużo ruchu, i jak ktoś już tu napisał spacer między blokami to jest za mało!
-
Śledzę ten wątek od samego początku i z przykrością stwierdzam że 1/10 postów dotyczy tematu! Te wszystkie kłótnie jakie sobie tu urządzacie są żałosne i tylko szkodzą psu ponieważ każy po przeczytaniu kilku waszych postów się zniechęci do dalszego czytania! Więc poprostu sobie darujcie i nie kłóćcie się na forum bo to NAPRAWDĘ NIKOGO NIE INTERESUJE! Niewiem czy zauważyłyście że jest to dział PSY DO ADOPCJI a nie PERSONALNE POTYCZKI! Szkoda słów na to co wyprawiacie!:angryy:
-
Wydaje mi się że w tym wypadku przydał by się kaganiec! W kagańcu suńka nie będie miała możliwości żeby coś zjeść!