Witamy! :multi:
Co za przystojniak! :loveu::loveu::loveu: Będę tu zaglądać :razz:
I oczywiście gratulujemy sukcesu ! :cool3::cool3::cool3:
Pozdrawiamy!
Niestety nie będziemy :( A teraz dalsze fotki :
[IMG]http://i33.tinypic.com/s6upvk.png[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/muc07l.png[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/2yl01hi.png[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/2vcgh2c.png[/IMG]
[IMG]http://i33.tinypic.com/1zwccbk.png[/IMG]
Ewcia nie naprawiłam :(, ale jakoś mi sie udaje zrobić, wkładam coś do środka i pstrykam.
Dzięki wszystkim za odwiedziny i przepraszam, że wczoraj nie dałam fotek, ale dziś na pewno dam ;) Tylko później :P. Pozdrawiamy!
I dwa ostatnie na dzisiaj :
[IMG]http://i33.tinypic.com/2emnb5s.png[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/2hhoh2w.png[/IMG]
Jutro dalsza część tylko proszę o dużą ilość komentarzy ;)
No to zaczynamy ! :)
[IMG]http://i38.tinypic.com/eff9s9.png[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/z3l9x.png[/IMG]
[IMG]http://i37.tinypic.com/rsbng1.png[/IMG]
To zdjęcie zrobione przez przypadek! :D
[IMG]http://i37.tinypic.com/30j09xh.png[/IMG]
[IMG]http://i33.tinypic.com/jfiuti.png[/IMG]