[B]No to życzę wam powodzenia w nauce koła ;) :razz: Goofi dopiero raz widział koło :oops::oops:, ale za kilka dni będziemy mieć swoje, bo planuje zrobić:multi: Mam nadzieje, że Goofik szybko je pojmie :lol::lol:
Fotki będą dopiero w poniedziałek, bo tak Ewelinka napisała w swojej galerii :mad:
A i Palisada jest w trakcie robienia :evil_lol::evil_lol: Uprzedzam nie spodziewajcie się Palisady, którą możecie zobaczyć na zawodach :lol::lol:
[/B]