[B]Kinguska[/B] - Dzień Dobry :lol: Chyba tak :cool3:
Dzięki wszystkim, nowe zdjęcia nie wiem kiedy, bo u nas straszna pogoda, ale wybieram się w tym tygodniu do Eweliny z odwiedzinami więc jakaś porcja na pewno się znajdzie :evil_lol:
Witamy się :loveu:
Jakie śliczne te małe baski :loveu: Szkoda, że zawsze nie mogą takie zostać :diabloti:
A co do kolekcji to jest policzona ? :razz: Jak tak, to można się dowiedzieć ile tych pucharków tam macie ? :razz::diabloti:
Też bym tyle chciała ! Ale nie mam z czym się na wystawach włóczyć :placz:
Pozdrawiam!
Hej wam ! :lol:
Dzięki za odwiedziny u nas :)
Teraz mam kilka fotek z wczoraj, gdy to Goofik smacznie spał na łóżku :diabloti:
Baranek na pościeli w Baranki :loveu:
[IMG]http://i40.tinypic.com/20hkgvk.png[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/2aakcvn.png[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/23tpfeq.png[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/2exvonb.png[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/24gnddu.png[/IMG]
Proszę, nie patrzcie na te ściany z tyłu :oops::oops::oops:
Pozdrawiam!!!!
[quote name='Frytela']A jak sie bulwersowała jak ją tam wsadziłam :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
Ale się opłacało, bo piękna fotka wyszła :evil_lol::loveu:
[quote name='Asiaczek']A na popołudnie szykuję kolejną porcję fotek z wizyty nr 2 Ani i Mani. Zapraszam na ppłd.[/quote]
To gdzie te foteczki ? ? ? :mad:
[url]http://img115.imageshack.us/img115/8678/resizeofimg0044tq8.jpg[/url]
Podobni kolorystycznie :loveu: