Jump to content
Dogomania

Paula&Goofi

Members
  • Posts

    1380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula&Goofi

  1. [quote name='Sonya-Nero'][FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana][B]Paula&Goofi[/B] – to dlaczego go nie wykastrujesz? To rozwiązałoby twój problem.[/FONT][/QUOTE] Zastanawiałam się nad tym, ale moi rodzice nie chcą się zgodzić, nie wiem dlaczego...
  2. No więc ja coraz bardziej żałuje, że mam psa pudla, a nie sukę, dlaczego ? Bardzo proste - Jest strasznym napaleńcem!!! Nie ważne, czy szczeniak czy dorosły, pies czy suka ... jeździł by cały czas ... i to staje się dla mnie kłopotliwe, bo zawsze gdy jade do kogoś kto ma psa, to u niego nie mogę spokojnie usiedzieć 5 minut, bo trza psa pilnować. Suczki są wiele spokojniejsze, ale tu uwaga - podkreślam że u PUDLI! Bo nie wiem jak to jest u innych ras... Pozdro.
  3. Dzień Dobry :) Wpadłam pooglądac foteczki ^^ Widze, że dzieciaczki znalazły wspaniałe domki, a fotka Lawendy z tą wielką kością rozbraja :D I oczywiście gratuluje wszystkich pucharów i miejsc !!! WIELKIE GRATULACJE! A ta fotka to już kompletnie mnie rozwaliła: [url]http://i789.photobucket.com/albums/yy171/murkamka/obraz045.jpg[/url] Ślemy pozdrowienia i całuski dla Jamniczek !!!
  4. [quote name='Asiaczek']Twoja Galeria i psiaki sa pod nasza kontrolą! Nic się nie bój, nie zarośnie kurzem. Ucz się i tez od czasu do czasu odezwij się do nas, będziemy czekać! Pzdr.[/QUOTE] Będę się starała jak najczęściej zaglądac i od czasu do czasu coś wrzucic ;) Na szczęście już niedługo święta i będzie troche wolnego! [quote name='Kaya']Widze że nie jestem sama :P Ja właśnie szybko sprawdziłam poczte chwilke na dogo i zmykam się uczyć ;)[/QUOTE] To witaj w klubie ;) Ja ostatnimi czasy w ogóle prawie nie wchodze na kompa =C A i miło, że wpadałaś :) [quote name='Asiaczek']Oj, ciężko macie z tą nauka, ale z drugiej strony - innego wyjścia nie ma... Pzdr.[/QUOTE] A no nie ma innego wyjścia, a szkoda =C
  5. [quote name='ewelinabuck']i nikt nie zaglada pzez te zmiany:(r[/QUOTE] Ja zaglądam Ewcia regularnie ;) Śliczne zdjęcia :loveu: Pozdrawiamy!
  6. Dobry Wieczór :) [URL]http://img177.imageshack.us/img177/9861/resizeofimg4521.jpg[/URL] Śliczna kluseczka! Kocham pręguski! :loveu::loveu::loveu: Niech maluszki zdrowo rosną! Pozdrawiamy! :cool3::loveu::loveu:
  7. [quote name='Asiaczek']Ooooooo, moje propoctwo "prawie" się spełniło!:multi::lol: BRAWO!!! A może piesek z Niemiec, który wziął BOB'a jest już Interem? Spytałaś się? Super! To w sezonie 2010 widzimy Was na ringach i to wielokrotnie!!! Polska i zagranica stoja przed Wami otworem!:lol: Pzdr.[/QUOTE] Dzień Dobry pani Asiu, nareszcie się pani na Dogo pojawiła :P No więc nie pytałam się czy ma intera, ale wątpie, bo był w otwartej, no ale w stu procentach nie wiem. Co do tego przyszłego sezonu, to na pewno kilka razy się zobaczymy, mam też już wstępne plany na nowy nabytek i chciałabym zacząć już od niego hodowle (nawet przydomek mam już wymyślony, tylko czy przejdzie? :C). Więcej szczegółów nie zdradzam, bo jeszcze zapesze i będzie tragedia ;) Co do fot, to nie wiem kiedy będą, bo wielkimi krokami zbliża się koniec semestru i codziennie mamy dużo nauki, ja już powoli wysiadam... To na tyle, piszcie coś czasem ;) Pozdrawiamy!
  8. Może i my się pokażemy :)
  9. [IMG]http://i47.tinypic.com/2q3slms.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21ch1e1.png[/IMG] I to na razie tyle. Pozdrawiamy!
  10. [quote name='katik']Świtne zdjęcia robisz :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :oops::) [quote name='jamnicze']My się nie obraziliśmy, to dogo miesza szyki i niektórzy (czyt. jamnicze :diabloti:) potrzebują nieco czasu aby się w tym połapać. Goofik ślicznie wygląda w wersji power puff :) [URL]http://i33.tinypic.com/13zbmmu.png[/URL][/QUOTE] A no straszne zamieszanie na dogo, w pierwszym momencie nie mogłam się połapać :lol::roll::mad: [quote name='Czarnulka'][URL]http://i37.tinypic.com/2ed1uus.png[/URL] cudnie:loveu: [URL]http://i33.tinypic.com/33cw6ly.png[/URL] ładnie:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :oops: A teraz ciąg dalszy: [IMG]http://i49.tinypic.com/2cqy4hd.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/vctqj8.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/32zui48.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2w6a0ia.png[/IMG]
  11. [quote name='ewelinabuck']wlasnie wrocilam [B]film piekny ,niesamowity,pokazane sa w nim rozne sceny od katastrofy do bezsilnosci ,milosci,pojawila sie rowniez chciwosc ktora pozniej i tak zostala sprawiedliwie rozliczona,ogolnie film zapierajacy dech w piersi ,i co poniektore sceny naprawde utkwily mi w pamieci;)[/B][/QUOTE] [B]To musze sobie obejrzec ^^ A gdzie reszta fotek ? [/B] [B]Pozdro.[/B]
  12. [B]I co obraziliście się, że nic nie piszecie? :( Resztę fot wkleję (chyba) jeszcze dzisiaj :P A nowe fotki będą... niedługo :D U chłopaków wszystko ok, jakby kto pytał ;) Pozdrawiamy! [/B]
  13. Gratulacje dla wszystkich :)
  14. [quote name='Atkaaaa']Łał coraz fajniejsze fotki robisz :D:D Berek śliczny, gratulacje. Haha jakiś szał strzyżeniowy :D Pokaż, pokaż Goofika!!!! :D:D:D[/QUOTE] [B]Dzięki :eviltong: Może pokaże, może nie :roll::eviltong:[/B] [quote name='jamnicze']No pewnie, pokazuj Goofika, dawno już go tu nie było :p Gratuluję, to doskonały wynik :multi:[/QUOTE] [B]Więc zaraz będzie Goofik... tylko jeszcze w starej wersji :diabloti: I dziękujemy :loveu:[/B] [quote name='Dynamique']Świetne foty robisz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Normalnie na jakąś sesje się wprosze !!! :evil_lol: Paulina to jak... lity... wystawa championów w Lesznie ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]A tam, wcale nie są świetne...:mad: A wpraszaj się czekam :p Na temat wystawy napisałam Ci na gg :lol: No więc Goofik. [IMG]http://i33.tinypic.com/13zbmmu.png[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/33cw6ly.png[/IMG] Niedługo reszta Berkowych :diabloti: [/B]
  15. [B][url]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/Specer%20Lotka%20Bu/DSC_1479.jpg[/url] Świetne :loveu::loveu::loveu: [/B]
  16. [B]Piękny Chapsik :loveu:[/B]
  17. [B]Dzień Dobry :razz: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/30-18.jpg[/url][/B] [B]Świetne ujęcie :cool3: Pozdrawiamy! [/B]
  18. Co tu taka cisza ? :roll:
  19. [B]Hejka :razz: Wstyd się przyznać, ale nawet nie wiedziałam, żeś na dogomani jesteś :cool3::evil_lol::oops: [url]http://img18.imageshack.us/img18/5861/obraz036copy.png[/url] Super uchwycone :loveu: Cudna ta twoja Luna! Pozdrawiam! [/B]
  20. [B]Osz ty! Dawaj więcej fotek! :evil_lol::diabloti::lol::mad:[/B]
  21. [quote name='ewelinabuck']dawaj fotki gofika:loveu:[/QUOTE] [B]Jak już to Goofikowe będą jutro, albo po jutrze, bo jego świeżych nie mam. :eviltong: Ciąg Dalszy W Poszukiwaniu Dojścia do wody... [IMG]http://i33.tinypic.com/2dvvafs.png[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2wp49pc.png[/IMG] Będą komentarze, będzie dalsza część :diabloti::evil_lol: [/B]
  22. [quote name='AMIŚKA'][B][COLOR=Blue][SIZE=4]Paulinka -gratulacje!!!![/SIZE] Bardzo ładnie z Berkiem wygladacie:multi::multi:[/COLOR][/B][/QUOTE] [quote name='Dynamique']Super się z Berkiem prezentujesz :loveu: Gratulacje !:loveu:[/QUOTE] [B]Dziękujemy bardzo :loveu::multi::lol: Teraz zapowiedź fotek, świeżutkie :razz: [IMG]http://i37.tinypic.com/2ed1uus.png[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25heus2.png[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/4lr7u8.png[/IMG] Zaraz będzie kolejna porcja... A tak na marginesie, obstrzygłam dzisiaj sama Goofika no i nie wiem, czy z jego fotkami nie zaczekać gdy odrośnie :roll::oops: [/B]
  23. [B][SIZE=6][COLOR=MediumTurquoise]OGROMNE[/COLOR] [COLOR=Navy]GRATULACJE[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]DLA[/COLOR] [COLOR=Red]ŻELKI,[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]P.ASI [COLOR=Sienna]I[/COLOR][/COLOR] [COLOR=SeaGreen]TATUSIA[/COLOR] MALUSZKÓW!!![/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=5][B]Czekamy na fotki klusek! Już się doczekać nie moge :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:[/B][/SIZE]
  24. [url]http://img99.imageshack.us/img99/6707/obraz044d.jpg[/url] Słodko :)
  25. Och, jak to szybko zleciało ! Niech jamniczki zdrowo rosną w nowych domkach :) Pozdrawiamy! P.S. Całuski dla Amki, Sasanki i Mureczki :)
×
×
  • Create New...