Jump to content
Dogomania

Paula&Goofi

Members
  • Posts

    1380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula&Goofi

  1. [url]http://img88.imageshack.us/img88/5224/img4175c.jpg[/url] Jaki śliczny brzuszek! :) Trzymam kciuki za szczęśliwy poród ;) Pozdrawiam!
  2. A my jesteśmy sami w klasie :D Śmiesznie się w ogóle u irlandów ułożyło :D Jak ktoś będzie przechodził koło naszego ringu to cyknięcie fotki mile widziane ;)
  3. Bardzo wymagająca sędzina ;) Życzę powodzenia :P .
  4. [quote name='Joy106']hej :p yay, pięknego masz tego teriera!! cudowny! ja to mam zapłon :lol:, gratuluje ci nowego psa.[/quote] Dzięki, jak to mówią lepiej późno niż wcale ;) :evil_lol: [quote name='Mudik']Piękny jest , tylko mnie jedno zastanawia ? Nie masz go od szczeniaka chyba, ile ma berek?:roll:[/quote] A no nie mam go od szczeniaka, aktualnie ma 2 lata. [quote name='Dynamique']Śliczny Berek :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki :p Pragnę was poinformować, że Berek, aktualnie jest w swoim starym domku, gdyż ze swoją panią jedzie na wystawę do Wilna za tydzień, a ja niestety nie mam jak jechać :placz: Więc teraz odliczam tylko dni kiedy Berek wróci, bo bardzo wszyscy za nim tęsknimy :-( A i jest prośba, za tydzień trzymajcie wszyscy za niego mocno kciuki, mamy nadzieje na Caciba :cool3: Pozdrawiamy!
  5. [quote name='Asiaczek']Jak na debiut to bardzo dobry wynik! Ważne, aby Berekpolubił wystawy i nie stresował się podczas wystawiania. Gratuluję! Piękny! [URL]http://i35.tinypic.com/2heyrth.png[/URL] Pzdr.[/quote] Ja się bardziej stresowałam podczas wystawiania niż Berek, jak już wcześniej pisałam, on miał chrapkę na swych przeciwników :evil_lol::angryy::mad: [quote name='jamnicze']Śliczny portrecik, Berkowi bardzo ładnie w jesiennych barwach :loveu: [URL]http://i35.tinypic.com/2heyrth.png[/URL][/quote] Dziękujemy bardzo :oops::loveu:
  6. Brawo !!! Gratuluje pięknego wyniku ;)
  7. Świetnie się dogadują :) Teraz to ani jeden ani drugi nie wyjdzie bez tego drugiego na dwór ;)
  8. [URL]http://img94.imageshack.us/img94/7273/resizeofimg4101jpga.jpg[/URL] Ja też jestem już kupiona tym wzrokiem :D
  9. Dalsza część sobotnich fotek ;) [img]http://i34.tinypic.com/ng3pn5.png[/img] [img]http://i37.tinypic.com/24qinnd.png[/img] [img]http://i36.tinypic.com/ojnprk.png[/img] [img]http://i36.tinypic.com/294t5bs.png[/img] [img]http://i37.tinypic.com/2z6z5gx.png[/img]
  10. [quote name='Dynamique']Bo my też chcemy jechać tylko musze skombinować kase na pociąggg :diabloti:[/quote] My na chwilę obecną jedziemy autkiem :evil_lol: [quote name='C&B']Chyba tylko u ciebie na fotkach widać 'polską jesień' bo u nas wszędzie błoto :cool1:[/quote] A tam... taka to 'polska jesień', że tylko jedno drzewo żółte na podwórku :eviltong::roll: [quote name='deer_1987'][URL]http://i36.tinypic.com/s6i3ao.png[/URL] Ale fajnie razem wygladaja :D[/quote] Heh... Goofik był strasznie zazdrosny o frisbee, bo w końcu to jego :angryy::evil_lol::evil_lol: [quote name='Czarnulka'][URL]http://i33.tinypic.com/19mlxj.png[/URL] slicznie:loveu:[/quote] Dziękujemy :loveu:
  11. [quote name='Atkaaaa']Czekaj, czekaj:cool3: Masz dwa psy? Zdążyłam doczytać, że pekin cioci, a ten drugi? Tylko go wystawiasz czy też Twój? Super zdjęcia ;)[/quote] Też mój :eviltong::lol: Dzięki i pozdro :cool3: [quote name='Dynamique']Wow jak ładnie stoi w pozie ;) Z kim jedziecie do Poznania ? :cool3:[/quote] Lata praktyki :eviltong::lol: Z Eweliną :cool1:
  12. Dzień Doberek wszystkim fotografom ;) Wpadłam by się zapytać czy ktoś nie ma może na sprzedaż obiektywu do Canona, ogniskowa od 100 do 300 ... Oczywiście może być używany, ale zależy mi aby był sprawny oczywiście. Jeśli ktoś jest w stanie mi coś zaoferować proszę o wiadomość na PW, najlepiej od razu zaproponować cenę. Pozdrawiam!
  13. Świeżutkie fotki, jeszcze ciepłe! ;) [img]http://i35.tinypic.com/2heyrth.png[/img] [img]http://i37.tinypic.com/2iiet1e.png[/img] [img]http://i36.tinypic.com/2ur6yhy.png[/img] [img]http://i36.tinypic.com/s6i3ao.png[/img] [img]http://i33.tinypic.com/19mlxj.png[/img] Później dorzucę jeszcze kilka ;P A co do Goofika, to wiem że strasznie zarośnięty, ale w środę prawdopodobnie zobaczymy się z Ewelinką i zrobimy z Goofika łysolka ;) Pozdrawiamy!
  14. A tak jakoś mnie na Sepie wzięło ;P
  15. [url]http://img190.imageshack.us/img190/6696/obraz294x.jpg[/url] Cudne pyszczki! :)
  16. Jeszcze kilka, żeby nie było pusto na stronie ;) [img]http://i35.tinypic.com/9gakar.png[/img] [img]http://i35.tinypic.com/2cfpox0.png[/img] [img]http://i37.tinypic.com/14981tk.png[/img] Pozdrawiamy :D
  17. [quote name='Cambel&Megi']a ja troszkę spóźniona, gratuluję Waszego wspólnego debiutu! super się prezentowaliście :)[/quote] Dziękujemy ;) [quote name='deer_1987'][URL]http://i36.tinypic.com/2ugcljn.png[/URL] sliczne!![/quote] Dzięki :lol: [quote name='jamnicze']Gratulujemy :multi::multi::multi: Ale z niego elegant :p [URL]http://i37.tinypic.com/2rm9hc8.png[/URL] :loveu: [URL]http://i36.tinypic.com/2ugcljn.png[/URL][/quote] Również dziękujemy :p
  18. Żeby galeria nie stała w miejscu wrzucam dwie dzisiejsze fotki, jutro dorzucę jeszcze kilka ;P [CENTER][img]http://i35.tinypic.com/6yds45.png[/img] [IMG]http://i36.tinypic.com/2ugcljn.png[/IMG] [/CENTER]
  19. [quote name='ewelinabuck']a fotografowi wpierdziel:p[/quote] A no należy mu się :evil_lol::angryy::mad:
  20. Paula&Goofi

    Mioty 2010

    No to trzymam kciuki za udany miot ! ;):razz:
  21. [url]http://img204.imageshack.us/img204/9598/obraz344.jpg[/url] Za mundurem panny sznurem! Co nie Ewka ? :evil_lol::diabloti::razz:
  22. Hejka :multi: [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1170714.jpg[/url] Cóż za piękny portrecik :loveu: Uwielbiam pekiny! :loveu::loveu: Pozdrawiamy ;)
  23. [quote name='C&B']Fajnie, że uratowane chociaż jedne wyłupiaste stworzonko :multi: Na takich 'CHODOFFFCÓFF' to słów nie ma :angryy: Ślicznie sie prezentuje :loveu:[/quote] [B]No dokładnie, na początku moja ciocia myślała, że nie przeżyje :-( Ale jednak przeżył i z tygodnia na tydzień coraz to bardziej przybiera na wadze, na zdjęciach które wklejałam miał troszkę więcej niż jeden kilogram, teraz waży już 2kg :crazyeye: (odległość czasu-ok.miesiąc). Śmiejemy się, że może Bernardyn wyrośnie z niego...:evil_lol: Dzisiaj byłam go odwiedzić po szkole... :evil_lol:Ugryzł mnie w brodę :mad::angryy::diabloti:[/B] Gryzak z niego straszny!!! [quote name='deer_1987']Gratulacje!![/quote] [B]Dziękujemy Serdecznie! :multi:[/B]
  24. No i tu się prezentujemy w pozie: [IMG]http://i35.tinypic.com/t9yzhh.png[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/sw3iuo.png[/IMG] Niestety tylko tyle fot. Następna wystawa w poznaniu :) Pozdrawiamy!
  25. [quote name='C&B'][URL]http://i33.tinypic.com/15z1qbo.png[/URL] Tam gdzie pekiny to i my :diabloti: Psiak ma rodo czy nie...? A Benek mnie oczarował w 100 procentach, podobnie jak Goofi :loveu:[/quote] Witamy w naszej galerii ;) Niestety nie ma rodowodu :shake: Został wyciągnięty z tragicznych warunków czyli 'chodofli' przez wielkie CH! :angryy::angryy: Lecz teraz ma znakomity domek i świetne warunki :loveu: Dziękujemy oczywiście ;) Czas na fotki z wystawy: [IMG]http://i37.tinypic.com/2rm9hc8.png[/IMG] Próba Generalna :razz: [IMG]http://i35.tinypic.com/2hnay5s.png[/IMG] Nasz konkurent, który z nami wygrał. [IMG]http://i38.tinypic.com/1221zb7.png[/IMG] Kolejna fota konkurencji, my przycięci ;P [IMG]http://i35.tinypic.com/2nrzj10.png[/IMG] Z tym pieskiem wygraliśmy, trochę niekorzystna fota, ale innej brak. [IMG]http://i34.tinypic.com/k9ib1w.png[/IMG] Tu biegniemy :razz:
×
×
  • Create New...