-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I znowu smutno na wątku......:-( -
Cichutko.....smutno....bez pomysłu...'co dalej?"?
-
Az strach tu zaglądać.....Z bezsilności... Ale przeciez trzeba jakoś temu psiakowi pomóc!!!. Nie można go tak zostawić....!!??? Nie mozna tez tylko na[B] bubu [/B]zepchnąc ten problem...... POMOCY ...!!!!
-
Co ta [B]Ona3 [/B]- naciagaczka wymyśliła z tą smyczką.....!??:mad: [B]Pom-pon[/B] .....bardzo Cie za [B]Nia[/B] przepraszam. To taka kwoka Lolusiowa. Trzęsie sie nad nim, dogadza chłopakowi...!!! A to kubraczek...,a to ciasteczka... A teraz widze że[B] obie[/B] jesteście po jednych pieniądzach... Mimo to, strasznie mi pom-poniku głupio że znowu [B]Ty[/B]..!!!!! Smyczka może byc używana, to naprawde bez znaczenia. I kolor też. Jesli Lolo spaceruje,to bezludnymi ,leśnymi drogami. Dlatego myślałam o jak najdłuższej... Aaaa...Lolo waży 8 kg. No to ruchomości Lolkowe sie powiekszą; ma już osobiste łóżeczko od [B]NN[/B], kubraczek od [B]Onk[/B]i,szeleczki od [B]taks[/B] ..., nadgryziony kong od [B]Ffrubki[/B], pól słonika i pól pantofla od [B]Onki[/B], resztki misia od [B]Michała[/B],..., kaganiec - /ale sie zgubił/, porcelanowa miseczkę.. Chłopak posażny sie robi.. Aaa....o futrze zapomniałam.. Lolo wyciągnał Once z szafy futerko, zawłaszczył i teraz na nim sypia...
-
[quote name='ona03']Kochane dziewczyny [B]Loluś [/B]był u mnie przez miesiąc, torszkę o nim wiem. Jedną z ważnych spraw przy Lolciu są finanse, [SIZE=5][COLOR=red]ok.300 zł [SIZE=2][COLOR=black]miesięczne kosztują pieluchy, podkłady, chusteczki nawilżające.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]Do tego koszt jedzenia, dobrego bo przy dolegliwościach Lolcia musi być dobre.[/SIZE] [SIZE=2]Zmiana pieluchy co 2-3 godziny, sporadycznie rzadziej żeby nie doszlo do zakażenia dróg moczowych.[/SIZE] [SIZE=2]Do tego dłuższe spacery codzienne dla kondycji nóżek i brzuszka.[/SIZE] [SIZE=2]Musicie wiedzieć, że Loluś nie tylko siusia w pieluchę ale również kupcia.[/SIZE] [SIZE=2]Trzeba go często myć, przebierać.[/SIZE] [SIZE=2]Charakterek Lolcio też ma terierkowaty. On tylko wyglada tak słodziutko.[/SIZE] [SIZE=2]Z miom jednym psem wcale się nie dogadał i niestety musieli schodzić sobie z drogi.[/SIZE] [SIZE=2]A zaczynał Lolcio mój kończył bo jest większy.[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Lolcio jest młodziutkim psiakiem będzie żył jeszcze kilkanaście lat i trzeba mu zapewnić na te lata w miarę stabilizację. Dlatego tak trudno o domek dla Lolcia.[/SIZE] [SIZE=2]I jak napisała [B]bubu [/B][/SIZE]domek wyjątkowy bo Lolciowi trzeba się poswięcić. Nie ma wychodnego, sylwestra, dłuższych wyjazdów bez Lolcia. Trzeba z nim być cały czas nie tylko dziś ale i za 5 i 10 lat. Trzeba mu myć, wycierać pupcię, zbierać kupki jak wypadną z pieluchy. Jak przyjdą goście trzeba w czasie imprezy wyjść z Lolciem nie bardzo pachnącym i zmienić mu pieluszkę. Na to wszystko musi być przygotowany potencjalny domek. Uffffffffff na dziś tyle, chyba wystraszyłam wszystkie domki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] To skrótowa instrukcja obsługi Lolcia ze stycznia br...... A co do chodzenia, to w biegach i wysokości podskoków ma w moim stadzie 1 miejse..
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
togaa replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
No to cudnie ...!!!! Aż zazdroszczę....;) Jejku...żeby tylko te łapinki chciały maszerowac... -
To jak jest na dzisiaj ? Sunieczka jest na lekach?
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
togaa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Szczęściara z Ciebie...Nie dość że trafiaja do Ciebie same cudo-szkuciaki , to te czupiradła trafiają do świetnych domków... -
[quote name='mercy']smutno brzmi "areszt domowy" nie wiedziałam,ze jest to az tak ciężka sprawa :([/QUOTE] To wynika wylącznie z mojej sytuacji domowo-rodzinnej....Prócz mnie,[B] nikt[/B] z domowników nie zmieni Lolkowi pieluchy...:shake:. Gdyby w domu podczas mojej nieobecności nikogo wiecej nie było,to Lolo jak i reszta psów pewnie by ten czas oczekiwania przesypiał. A tak, mnie nie ma a Lolo wraz z innymi psami; biega, pije i siura....:placz:Pielucha raz dwa pełna....Ech.....!:-( [B]madcat.[/B]..ogromnie dziękuję. Masz szczęśliwą rękę. Bazarek [B]Ona3[/B] sie rozkręcił i [B]pinczerki..[/B].. Jak tak dalej dobrze pójdzie,to może Lolo doczeka smyczki automat. Takiej dłuższej... Chyba że któraś z Cioć ma w domu używaną a zbędną...:oops:
-
Anioły.....? Nad Lolusiem tak, tylko gdzie jest mój Anioł..???? :shake:Niedługo minie rok [B]mojego[/B] aresztu domowego...!!!!:-(
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
togaa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Ach....bo u Ciebie zawsze optymizmem wieje ...Choćby nie wiem co sie działo. Zdrowiej Tamisiu !!! Domek czeka ! -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
togaa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Pokerku? I jak się obie czujecie ? -
[quote name='Piromanka']dziewczyny, a czy rozważacie taki dom, żeby Kola mieszkała na zewnątrz? Wyczytałam w książce o szkoleniu psów, że temperatura do -10 stopni nie jest dla owłosionego psa dokuczliwa.[/QUOTE] To w niczym nie ułatwi sytuacji ew.opiekunów. A ewidentnie pogorszy los Loli. Poniżej wątek Gralla, psa z podobnymi zaburzeniami .Grall 3 lata mieszkał w zewnetrznym ,hotelikowym kojcu. Codziennie trzeba było wymieniać w budzie podkłady, słomę a i tak wciąż były problemy z odbytem /rany/. Grall 2 tyg. temu trafił do DS .!!!Niebywały szcześciarz .!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/59647-KrakA-w-Ligota-Grall-w-nowym-domu-zbieramy-na-kojec[/url]
-
[B]Osobie która kupi najwiekszą ilość, oryginał dołączymy gratis....!!![/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W ostatnich 2 latach Niedżwiadek to 3-ci staruszeczek na tymczasie u Irenki./ Po szczekajacym do ściany non-stop Reksiulku i biegunkowym Dropsiku/ . I Jej zdaniem najmniej uciazliwy.... To kochana poczciwinka żyjaca w swoim świecie. O dziwo,zachowuje przy tym czystość... Może z wiosną sie chłopak rozkręci,gdy dłużej i cześciej będzie przebywał w ogrodzie ? Wtedy więcej wrażeń ,słoneczko.....! Zobaczymy czy odzyska "druga młodość."....? -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irenka, opiekunka Dropsika nadal jest bardzo poruszona Jego odejściem...Trudno Jej sie z tym pogodzić.... Miała nadzieje że Drops doczeka wiosennego słońca.....:-( -
Pies marzenie....piekny, łagodny, młody.... Ko to doceni???
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
togaa replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
A jak jest na dzisiaj ? Czy są dłuższe okresy suchej pieluchy./Dłuższe tzn. 2-3 godz./ czy cały czas posikuje ? I ile razy dziennie koo w pieluszce? -
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='_bubu_']Nie wyśle Pirata do hotelu , tym bardziej do kojca zewnętrznego. Hotel poza Bielskiem, nawet najlepszy i zaufany, zawsze traktujemy jako ostateczność. Dopóki będzie mógł , zostanie na hotelu w lecznicy gdzie ma ciepły pokoik i będziemy zbierać fundusze na jego opłacenie. Tu mogę go codziennie doglądać, bardzo się o niego martwię. Jak pisałam wcześniej szukamy dla niego dobrego domu tymczasowego. Po Świętach poproszę o jakąś zniżkę w lecznicy za pobyt, w Wigilię nie było osoby kompetentnej. Dane z adresem : Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych [FONT="]ul. Folwark 8 Żywiec 34-300 [/FONT] NR KONTA 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 bardzo dziękujemy za każdą złotówkę w imieniu Piracika !! Co do pytania o hotelik..... -
No właśnie,[B] Lola[/B] w całej swej wytworności....! Wiec sie nie dziwcie że głupio sie poczułam z bandą moich okłaczonych,podtytych i nie kąpanych latami psów... Lola to wielki świat a u mnie niziny społeczne.....Jak w życiu..
-
[B]Energy.[/B]..czarno to widze...:shake: Jak te [B]Twoje[/B] wyposzczone dziewice dobiora się do "beżowego", to sponiewierają chłopaka okrutnie....:diabloti:
-
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i nie może przecież wiecznie siedzieć w lecznicy, a do hotelu sie nie nadaje.....Straszny problem !