[quote name='Puma1984']ciotki szukam pilnie watku o ascie, prazkowany, wlasciciel mu zmarl i byla cos mowa o uspieniu,,,nie moge tego znalezc nigdzie a grzebie juz z pol godziny. zdjecia jego byly w kojcu, mial cos ok 5 lat...[/quote]
Może chodzi Ci o tego....
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108851&highlight=amstaff[/URL]