[quote name='Koperek']Jezu- następni działkowicze nienormalni!:angryy: To chyba taka społeczność- który to już raz!
A psiaki trzeba zabrać na już, czy jest jeszcze trochę czasu?? No bo, jeżeli nie znajdzie się żaden domek (chyba, że na jamniorka, bo na rottka to ciężko) to co wtedy? Do schronu pojadą??
I w ogóle do kogoś te psy należały do cholery?! Masz [B]Adamie[/B] jakieś info na ten temat??[/quote]
Dlaczego uważasz że dla rottka trudno będzie znaleść dom??