-
Posts
1765 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elapieczus1
-
ja mam odwrotntny problem:)nie mogę go do domu zagonić:)nawet się wycwanił bo popiskując pokazuje że mu sie chce siusiu więc popiskuje co godzinę a ja ubieram się i lece:)
-
ale mam do was pecha nie mogę was nigdzie zastać a chciałam się na zimowe harce umówić :)pozdrawiam ze zdrowym Spajderem:)
-
jesteśmy zdrowi:multi: ,było to uczulenie po źle spłukanym szamponie:oops: teraz po mału wprowadzać suchą karmę i obserwować ,wizyta mnie nic nie kosztowała:)odrobaczyłam przy okazji psa
-
coś niedowiarek z ciebie może czasami warto zaufac?pozdrówki odezwę się na :lol: gejgej:lol:
-
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz551-2.jpg[/IMG] i ten jęzor zawsze na wiarzchu ;)
-
oglądam na bieżąco i tu i tam....nie mogę oka nacieszyc
-
wiem juz że 25zł kontynuacyjna wizyta kosztuje:(a co dalej nie wiem Wczoraj udało mi się namówić Spajdera na kąpiel i tak się zastanawiam czy przypadkiem jak ostatnio był kąpany w połowie stycznia dobrze go wypłukalismy może źle i to było przyczyną tego jkaby łupieżu i swędziało to psa i drapał?nie wiem próbuję podpasować wszystko co się da :(
-
ale wam zazdroszczę :)
-
no i mamy wyniki zeskrobiny ujemne:)w zasadzie nie wiem czy mam sie cieszyć znaczy to że może alergia?następna wizyta w środę o 10:40
-
no boskie boskie aż nie ma słów jesteśmy nimi zachwyceni
-
dziś strasznie wieje właśnie wróciłam z wieczornego spaceru dobrze że czapkę ubrałam mało głowy nie urwało:(
-
musimy czekać do piątku najwcześniejwynik zeskrobiny w pon ale kazała dzwonić już w piątek:(podejrzewa :nużeńca,pasożyty lub co najbardziej prawdopodobne alergię Dowiedziałam się ze zaniedbuję psa ponieważ karmie go Royalem i Puriną na przemian:(i że pies w tak młodym wieku nie powinien mieć takiej sierści:( od jutra ścisła dieta kurczak+ryż +Omegan 6 łyżeczek dziennie,Kerabol 30 kropel dziennie,Scanomune 2amp dziennie,Fun 3-4 tabl dziennie. kąpanie psa co 2 dni do momentu wyniku zeskrobinyw płynie antyseptycznym do skóry i sierści Hexoderm czeka nas długie i kosztowne leczenie ale co mi tam pies musi wyzdrowieć i tyle:)
-
Kiedy w grudniu podczas choroby Spajdera zwróciłam uwagę na ,,łupież ,,na tylnej części psa i pokazałam wetowi a on powiedział czesać ,czesać jeszcze raz czesać nie kąpać w szamponach tylko czysta letnia woda.W sobotę po spacerze z Idą ,gdy go wycierałam zauważyłam że tego łupieżu jest jakby więcej wiec obejrzałam psa dokładniej.Są to brunatne teraz(wcześniej białe)płatki pokrywające sierść,wtedy tylko na zadzie teraz na całym ciele :szyja głowa i grzbiet wszystko u góry nic w okolicy brzucha,sierść tuż przy skórze jakby zmechacona w miejscach łupieżu skóra zmieniona,dziś idę do weta ale już się martwię co to może być:(
-
ale łatwo sie zamotać:)
-
no nie wiem a gdzie smycz?
-
[quote name='Agga'][INDENT][B][COLOR=darkgreen]Pogubuić się można do kogo ta smycz należy:cool3:[/COLOR][/B] [/INDENT] [/quote] Ida biega ze smyczą Spajder jeszcze się słucha i gania bez:p
-
[quote name='barbara.h']ale zapracowana Idunia :loveu: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz380.jpg[/IMG][/quote] A to akurat Spajder:lol:
-
autorkę jest Paulina,dziękujemy za miło spędzony czas:multi: [URL="http://smg.photobucket.com/albums/v402/LAZY/?action=view¤t=Obraz495.flv"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/th_Obraz495.jpg[/IMG][/URL]
-
To nie koniec zdjeć. CIocia Paulina narobiła ich ze 100:) W głowę zachodzę które to... [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz418-1.jpg[/IMG] Tutaj biegną do jednego kija:) Hahaha...chyba obydwoje mają zeza:) [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz424-2.jpg[/IMG] Ida daje małemu łupnia [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz425-2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz426-2.jpg[/IMG] Spajder gryzie kija i zerka czy ta wariatka znowu mu go nie zabierze! [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz427-2.jpg[/IMG] Ela to super psi wodzirej:) [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz428-2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz431-1.jpg[/IMG] Sie zakotłowało [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz437-2.jpg[/IMG] Ida lata a Spajder próbuje ją dogonic [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz440-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz442-2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz444-1.jpg[/IMG] Poleże sobie tutaj w samotnosci [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz446-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz447-1.jpg[/IMG] Cos tu było... [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz449-1.jpg[/IMG] Tyle tutaj kijaszków, którego wybrac? [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz452-1.jpg[/IMG]
-
a to jeszcze wczorajszy poranek w niczym nie przypomina dzisiejszego:( Witajcie odwiedzajacy [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz453-1.jpg[/IMG] Spajderek-wędrowniczek [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz459-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz466-1.jpg[/IMG] Tropiciel [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz471-1.jpg[/IMG] Ida jak zwykle chce mu przeszkodzić w zabawie z pancia! [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz482-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz484-1.jpg[/IMG] Co sie za tą małpą wredną ciagnie? [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz486-1.jpg[/IMG] Spajderkowa doopcia;) [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz490-1.jpg[/IMG] I troszkę przeciągania na koniec [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz491-1.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz492.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz493-1.jpg[/IMG] A tutaj stały całe spięte i pokazywały sobie uzębienie! [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz494-1.jpg[/IMG]
-
my po wieczornym spacerze Spajder ganiał po resztkach śniegu [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] w parku żywej duszy więc mogłam puścić go już przy Papieżu ,znalazł 2 patyki i hej rzucaj mi pancia rzucaj[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] aż mi szkoda było go zabierać do domu tak szalał [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6200/as0112830100hv9eb41xy5.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3896/dogrun21vk6.gif[/IMG][/URL]
-
są przecudowne i te łapki cudo:)
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
elapieczus1 replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
będzie dobrze zajmiecie tytułowe miejsce a wtedy każda praca Twoja -
fajnie było :)dzięki za miło spędzony czas:)
-
no widzisz ilu masz pomocników :)i ja na gg przesłałam stronki będzie dobrze do zobaczenia na spacerze