Ja właśnie przed chwilą dostałam odp od schronu, że pies nadal jest. Niestety polskie schroniska to dłuuuuuuuuuga historia. Nie jest w nich dobrze, tyle powiem. Cieszę się że psiak się odnalazł :) :) :) Dobrze że się nim zainteresowałaś, wiele ludzi przeszłoby obojętnie obok samotnego psa...