Jump to content
Dogomania

weszka

Members
  • Posts

    16492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by weszka

  1. Może Felutek uczył się czytać ;) ? Dostanie medal jak rozwali resztę. Moja piłka też bez napisu ale reszta nienaruszona od 2 lat.
  2. [quote name='strasznika']Gratuluję wszystkich sukcesów dzieciaków! Dobrze Olga, że macie Marzyciela blisko, jest prawie jak Twój, więc niech mama będzie spokojna ;) A poznał Cię jak go brałaś na Światówkę?[/QUOTE] Dzięki Elu :) Marzyciel jest w najlepszym miejscu bo ma cudnych ludzi i jest blisko, a nie w jakimś Meksyku czy innej Skandynawii ;) Marzyciel to mnie nie zdążył zapomnieć bo widzieliśmy się kilka razy od kiedy mnie opuścił. Poznaje, cieszy się głównie z Dirki i Vesper ale do mnie też ma jakąś słabość. Ale ma już swojego ukochanego pana i pańcię i widać że jest bardzo za nimi :loveu: [quote name='Doginka']Gratki dla Różyczki:loveu::klacz:[/QUOTE] Dziękuję :) Mam kilka fotek z wystawy dzięki polskiej ekipie, która także tam zawitała. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xGg3zICzw8w/T8VhUiunSII/AAAAAAAAQJ4/PAccRP2Zz14/s640/DSC_0272.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OD4My8xPHBI/T8VhX_0IIWI/AAAAAAAAQKI/ziG5aKsjrvQ/s640/DSC_0274.JPG[/IMG] to konkurentka, która wygrała rasę na klubówce [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9lgQIxbfcUQ/T8Vhce8ePiI/AAAAAAAAQKg/DtfbFAFke_U/s640/DSC_0280.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qDRsiog8m9g/T8VheGHrgjI/AAAAAAAAQKo/9PAMV-KeuTI/s640/DSC_0281.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W2mR0Qs4Loc/T8Vhf7cIA0I/AAAAAAAAQKw/jX4XgCrzexA/s640/DSC_0285.JPG[/IMG]
  3. [quote name='japanisze']Nie widzę promocji obróżkowych na stronie www (?) [/QUOTE] Nie ma w dziale promocje - wszystko jest napisane na głównej stronie.
  4. Dziękuję wszystkim za gratulacje dla Różyczki :) Coś tam dzisiaj sędzia nawymyślał i są dość wkurzeni :mad: Chyba był (czy była bo nie wiem nawet kto sędziował, muszę sprawdzić) z tych co nie lubią pieprzaków bo powiedział że jest "atypowa" :-o Bardzo ciekawe... [quote name='eria']a ja pokazałam mamie foty Marzyciela i mi teraz wypomina,że miałam brać pieprzaka :evil_lol:[/QUOTE] Hahaha mamy tak mają ;) Jak ja mojej zadzwoniłam z sukcesami Marzyciela to się dowiedziałam: "A mówiłam żeby go nie sprzedawać :diabloti:"
  5. Wyprzedaż kilku modeli Dublin Dog - po szczegóły zapraszam na stronę Eko-Pies :cool3:
  6. [quote name='malawaszka']piękny jest!!!! kurcze po tym jak był u mnie Falko to z większym sentymentem patrzę na pieprzaki :loveu:[/QUOTE] Bo one wszystkie są przekochane :loveu: A niektórzy mają jakieś dziwne uprzedzenia, że to gorszy sort sznaucera :shake: Może to i lepiej dla rasy, wybierają ją prawdziwi miłośnicy, a popularność rzadko dobrze robi. [quote name='zerduszko']Cudo, cukiereczek :) Piękna robota :D[/QUOTE] Dzięk :p [quote name='wilczy zew']pikny :loveu: ten obok podoba mi się z umaszczenia[/QUOTE] Podobać ci się może ale to akurat nie jest najlepsze umaszczenie ;) Młody jest to może jeszcze się trochę wybarwi jednak to nie jest to co być powinno. Są wieści z Chorwacji! Różyczka wczoraj Klub Junior Champion :multi: a dzisiaj tylko doskonała bez niczego (może bo miała dzień latających uszu :evil_lol: )Ale co tam dobrze jest :lol:
  7. Fajne autko! I ładnie wam razem :) Sznauc naklejony więc nic tylko wznieść toast za szerokie drogi i udane wyprawy i żeby się pandeczka dobrze sprawowała :drink1: A no i za kolejny sukces zdjęciowy:drinking:
  8. Nie mam jeszcze wieści od Różydła ;) Ale doszło na facebooku kilka fajnych Marzycielowych zdjęć więc wstawiam :) [I]fot. Ladislav Mackovych[/I][URL="http://img521.imageshack.us/i/57694544198909247880610.jpg/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9086/57694544198909247880610.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img232.imageshack.us/i/14893444197744914663710.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2568/14893444197744914663710.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img62.imageshack.us/i/53674244197801581324737.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3797/53674244197801581324737.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img100.imageshack.us/i/silverkeepdreaminekstra.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4271/silverkeepdreaminekstra.jpg[/IMG][/URL]
  9. Gratuluję auteczka! I pierwszych samotnych jazd! Kobik pięknie zrobiony no i wynik też super. Spacerowe fotki śliczne. Dobek rzeczywiście fajny kawał psa. Ale na sesję umów sie bez kolczaty ;) to będzie jeszcze lepiej wyglądać.
  10. [quote name='kkanarekk']a moja Gunia w związku z tym, że źle znowi upały a jedziemy na plażę dostała taką kamizelkę [URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Ruff-Wear-kamizelka-chlodzaca-Swamp-Cooler-Small/2992[/URL] jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się w upalne dni :)[/QUOTE] Ciekawe jak się sprawdzi. Na światówce teraz w Austrii widziałam kilka kudłaczy typu berneńczyk czy leonberger w takich kamizelkach. Ale jedna była na jakieś wkłady żelowe które wsadza się do lodówki, to cos takie jak te do przenośncyh lodówek.
  11. Cieszę się, że i Wam nasze występy dostarczyły emocji :) Prawie rok temu odliczaliśmy dni do narodzin Alesków, a tu proszę ostatni narodzony Alesek podbija świat :loveu: To było coś niesamowitego, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. A w najbliższy weekend na ringach w Varazdin (Chorwacja) będzie walczyć Różyczka. Jest tam podwójna wystawa - klubowa+międzynarodowa.
  12. I finał - porównanie o Zw. Rasy przy owacjach i oklaskach ;) Mój pisk na końcu bezcenny :multi: [video=youtube;CJICOzjxe1k]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CJICOzjxe1k[/video]
  13. Hahaha reakcja kamerzysty była spontaniczna ;) szkoda trochę bo stracono panowanie nad tym co w ringu ale trudno się mówi jak są takie emocje. Pani w ringu była kompletnie oderwana od realiów, chodziła i niewiele jarzyła co się dzieje. Co chwilę coś jej się nie zgadzało. film nr 2 - Vesper i klasa championów [video=youtube;pJui9dT0nNU]http://www.youtube.com/watch?v=pJui9dT0nNU&feature=share[/video]
  14. To jeszcze was poczęstuję filmikami :) psy, klasa młodzieży czyli Marzyciel walczy z konkurentami :) [video=youtube;O6XT-utsDCs]http://www.youtube.com/watch?v=O6XT-utsDCs&feature=share[/video]
  15. Etna na sportowo świetnie wygląda. Włosa na grzbiecie tylko pozazdrościć, chciałabym żeby Furla taki miała :roll: w sensie jakości bo czarności jej nie brakuje ;) Jestem pod wrażeniem obrazów :crazyeye:
  16. Przepiękne te ostatnie zdjęcia! Piękne światło i taki klimat :loveu: No i Frodo przede wszystkim :loveu: Dobrze, że szybko się pozbierał po ciachaniu :)
  17. Sama słodycz Tazz z warkoczykiem ;) czy inna kitką jak zwał tak zwał hehe
  18. Kto by pomyślał że ten groźny zwierz w kagańcu to sen sam słodki poczochraniec łóżkowy :)
  19. Super wygląda taka ekipa :) No i widać było tworzenie słynnych precyzyjnych linii ;) Uwielbiam oglądać te metamorfozy robione twoimi rączkami :)
  20. Dla mnie wyjazd super udany. Korków żadnych nie było w niedzielę, dojazd oznakowany z autostrady, wjazd na parking bez problemów, miejsce pod samą halą. Miejsca nawet sporo. Bałagan wdał się w finały, opóźnienie i zamieszanie w korytarzu. Ale jak już ruszyło to poszło tylko początek był kiepski. Poza tym Salzburg i okolice tak piękny że wycieczka podwójnie przyjemna :) A moje wyniki to: sznaucer olbrzym pieprz i sól - 11 mies. pies z mojej hodowli [B]SILVER KEEP DREAMIN' Ekstrawagancja - Młodzieżowy Zwycięzca Świata + Zwycięzca Rasy[/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hMvlaFSLP8U/T7vTbDfC8zI/AAAAAAAAKl0/vA4_rMIlYb8/s512/DSC_0280.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OFmw0sykKqg/T7vS8hN5BRI/AAAAAAAAKjc/xaPuZhI6hvU/s512/DSC_0171.JPG[/IMG] [B]Silver Senator VESPER - suka w kl. championów, ocena doskonała[/B] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ASf9Gh5Ek-w/T7vS4PUABQI/AAAAAAAAKjE/qxUQ87sB4rc/s640/DSC_0162.JPG[/IMG] Gratuluję sukcesów mniejszych i większych wszystkim polskim wystawcom! Jakby ktoś miał chęć to tu [URL]https://picasaweb.google.com/116000043438612941473/WDS_Salzburg_20052012[/URL]# więcej fotek .
  21. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kVpFsa0dVY4/T7vTovcdQOI/AAAAAAAAKmc/DOp4XwDdyAs/s720/DSC_0296.JPG[/IMG] plan był że obydwoje ładnie usiądą i będzie sesja ale... oni mieli inne plany :diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JDN4wqXWOXM/T7vTsb4m3TI/AAAAAAAAKmk/9nYv5-GOGAA/s720/DSC_0299.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-668nc8z_Pkk/T7vTviLEGdI/AAAAAAAAKms/ZJCo_NAQtRE/s720/DSC_0306.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p-yKe9ivpq0/T7vTyzQfdaI/AAAAAAAAKm0/oWfE-hn826g/s720/DSC_0308.JPG[/IMG]
  22. [quote name='Doginka']Chyba Marzyciel najfajniej owłosione łapki ma - tak jak lubię:loveu: No i chyba był najkrótszy w stawce:loveu:[/QUOTE] Łapska ma fajnie owłosione ale takim dość szorstkim włosem co jest dość rzadko spotykane. Dzięki temu właściwie zawsze ma te łapy fajne bo włos odstaje a nie jest lejący. W młodzieży chyba był rzeczywiście najkrótszy i najmocniej zbudowany. Jak na swój szczylowaty wiek to budowę ma nadspodziewanie dobrą ;) [quote name='wilczy zew']powiem krótko: piknie!!!! :loveu:[/QUOTE] [quote name='malawaszka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Vt7TLsb_D9k/T7vSTpMORbI/AAAAAAAAKhU/bPvIGKGmmqM/s640/DSC_0140.JPG[/URL] hahaha super fotka!!! [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-K8cdczOph3k/T7vS50H2jjI/AAAAAAAAKjM/0IRf_Mwz0A4/s640/DSC_0164.JPG[/URL] ale długie włosy ma ta pani! w ogóle super relacja! Marzyciel najładniejszy i ten drugi z Polski też ładny[/QUOTE] Oj pięknie było to prawda. Przepiękne miasteczko i okolice. Zadbane, spokojne, mili ludzie. W knajpie psy dostały oczywiście wodę, na ziemi stało pełno misek, a kelner do stolika przyniósł jeszcze psie ciasteczka :) [quote name='Culineo']ilez pieknych psów, być na TAKIEJ wystawie to dopiero emocje, szczególnie z takimi sukcesami :loveu: pozazdrościć ;)[/QUOTE] Dlatego tak jak pisałam przed wyjazdem sam pobyt to przyjemność, a jak jeszcze jest TAKI sukces to pełnia szczęścia :) [quote name='eria']ile zdjęć ! super się ogląda! ta fotka zwróciła moją uwagę [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-w74BWM3HJGo/T7vSc-IqfbI/AAAAAAAAKh8/P4b9AARElVY/s640/DSC_0148.JPG[/URL] ale różnica między nimi, każda totalnie inna, chyba najbardziej mi podeszła pierwsza z lewej Ten Armani też całkiem całkiem jest:lol:[/QUOTE] W suczkach były spore różnice wzrostu, kilka było bardzo małych. Armani fajnie się rozwija. On też ma dopiero 2 lata i z każdym miesiącem przybywa mu urody. [quote name='Doginka']Super się foty ogląda, aż chciałoby się być:lol: Widziałam kopiowanego sznupa, czyli nie było zakazu wystawiania kopiowanych?:crazyeye:[/QUOTE] Zakaz kopiowanych był od jakiegoś wieku. Kopiowany pieprzak był w weteranach więc pewnie sie nie załapał. Podejrzewam że czarny też skoro go ocenili ;) [quote name='Fides79']zdjęcia widoków, zapierają dech, piękne mieliście okoliczności przyrody na wyjeździe, było czym oczy nacieszyć :loveu: a Marzyciel fantastycznie się prezentował przy Tobie:p na zdjęciach widać, że to dobrze zbudowany i piękny samiec, w porównaniu z konkurencją z ringu ma piękną głęboką i szeroką klatkę piersiową wygrana jak najbardziej zasłużona, jeszcze raz serdecznie Ci gratuluję :klacz::B-fly:[/QUOTE] Takie wyjazdy są super jak poza wystawą jest chwila na zobaczenie ładnych miejsc i poznanie świata :) Tutaj było wyjątkowo pięknie. Już bym tam wróciła ;) Raz jeszcze pięknie dziękuję za gratulacje :) I dokładam parę fotek niestety fotografł zmaścił ostrość a byłoby takie fajne [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-99VdXBoXJ7w/T7vTZLeYFAI/AAAAAAAAKls/zqCWLE11WCY/s512/DSC_0266.JPG[/IMG] to ostre ale za to ogon się nie zmieścił ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hMvlaFSLP8U/T7vTbDfC8zI/AAAAAAAAKl0/vA4_rMIlYb8/s512/DSC_0280.JPG[/IMG] i ciąg dalszy sesji tym razem w zieleni ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2qj8VEU8eUU/T7vTdaZ4xSI/AAAAAAAAKl8/75LlZkUzLpM/s512/DSC_0281.JPG[/IMG] Marzyciel postanowił skubnąć rozetę [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KkqZzvsyTcM/T7vTf1tvUHI/AAAAAAAAKmE/B13wgnEQw0U/s512/DSC_0282.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HLuC0WnYheo/T7vTiux10xI/AAAAAAAAKmM/uBQdPSWgvMY/s512/DSC_0285.JPG[/IMG]
  23. chwalę się sukcesami :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--UO_9NGSHvM/T7vTAawXupI/AAAAAAAAKjs/lHyQwwVw-MU/s512/DSC_0177.JPG[/IMG] na głównym ringu, wybory Najlepszego Juniora Grupy 2 [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HnHFqew_Mzs/T7vTC85DhfI/AAAAAAAAKj8/g16u7dKyZVA/s640/DSC_0198.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-USJspwZ64-0/T7vTEm0yMZI/AAAAAAAAKkE/FnM01ZvFF_0/s640/DSC_0199.JPG[/IMG] my na telebimie ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_3WUze2NQhE/T7vTHOEM6YI/AAAAAAAAKkU/Pf2Ih2B2bMY/s640/DSC_0211.JPG[/IMG] to zwycięzcy [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--zeb0mMuNsM/T7vTJM9ez4I/AAAAAAAAKkc/MiS44m5YX-M/s640/DSC_0220.JPG[/IMG] a tu już Best of Group 2 [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U0PRxfRK-gs/T7vTKc1Lj8I/AAAAAAAAKkk/UZVA3_W2fks/s640/DSC_0222.JPG[/IMG] cdn... :)
  24. a to Vesperka :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ASf9Gh5Ek-w/T7vS4PUABQI/AAAAAAAAKjE/qxUQ87sB4rc/s640/DSC_0162.JPG[/IMG] Regal - babcia Vesper, występowała już w weteranach [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K8cdczOph3k/T7vS50H2jjI/AAAAAAAAKjM/0IRf_Mwz0A4/s640/DSC_0164.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-O1gAiQfy4cI/T7vS62Nvd5I/AAAAAAAAKjU/RXQ0fqTe3ho/s640/DSC_0165.JPG[/IMG] i uwiecznienie sukcesów - fotka z sędzią tylko Marzyciel odmówił już ładnego stania :mad: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OFmw0sykKqg/T7vS8hN5BRI/AAAAAAAAKjc/xaPuZhI6hvU/s512/DSC_0171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4lyIOVwi6Cw/T7vS-ZpyerI/AAAAAAAAKjk/_uXPRH40Erw/s512/DSC_0175.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...