[quote name='hop!']Też uważam, że Coffee pod względem urody jest na pierwszym miejscu. :p[/QUOTE]
:p
[quote name='Alicja'];)[FONT=Arial][COLOR=Red][B]widzę że sesja całej 3ki :razz::razz:
wujek Orient od ust sobie odjął :evil_lol::evil_lol:
[url]http://img291.imageshack.us/img291/3897/dscf3903lr2.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Wujek Orient to niech sobie od ust odejmuje jak najczęściej, może w końcu schudnie:)
Chociaż i tak stracił 6 cm w klacie po osttniej ucieczce- zaczął w szelki się swoje mieścić, czyli wraca do swojej normy, czyli i tak z 8 kg za dużo:cool1: