[quote name='Han Sharn']A ja twierdzę, że jest możliwość założenia hodowli. Robisz tak:
- sterylizujesz swoją śliczną sunię i kochasz ją do końca życia za to , że jest,
- kupujesz z dobrej hodowli rasowego = rodowodowego szczeniaczka , suczkę oczywiście,
- wychowujesz szczeniaczka w czym pomaga Ci twoja dotychczasowa sunia,
- jedziesz na pierwszą wystawę i połykasz bakcyla bo to fajna zabawa,
- robisz suni hodowlankę,
- przez rok albo dłużej przeglądasz strony internetowe, rozmawiasz z hodowcami żeby wybrać dla niej najlepiej pasującego reproduktora,
- dostajesz świra ze szczęścia kiedynurodzą Ci się pierwsze szczenięta
- dostajesz świra i stajesz na głowie żeby znalazły dobre domy,
- szczenięta z Twojej hodowli zaczynają odnosić sukcesy a Ty cieszysz się razem z ich właścicielami
- z następnego miotu (po roku najwcześniej) zostawiasz sobie sunię w hodowli
a potem to już tylko tytuły o medale:multi:
powodzenia[/quote]
Świetna rada!! W 100% popieram!