Młoda, nie dlatego, że dyskryminuję starsze psy czy coś w tym stylu, tylko mam w domu dwa szczeniaki-5miesięy i 7 miesięcy, po prostu starszy pies nie miałby u mnie spokojnego życia. A ona w schronisku jest już długo, po raz drugi, nikt się nią nie ineresuje. Problem w tym, że u na psy często są chore, mocno zarobaczone, a to byłby mój już czwarty pies, a weterynarz kosztuje.
Jeśli uzyskam odpowiednią ilość pomocy ją z tamtąd zabiorę, poznam, i znajdę jej dom...
Po czternastej pojadę ją odwiedzić...