[quote name='tayga']Taka kruszynka... w budzie?? I mleko z chlebem!!!
"Właściciela" bym o wodzie i chlebie na zewnetrznym w mrozy potrzymała:mad:[/QUOTE]
No akurat tu się nie zgodzę. a psy kennelowe gdzie się rodzą? w budzie.
Z tym chlebem to przeginka jest.
Posłuszeństwa uczysz psa od razu gdy przybędzie do Twojego domu, chociażby sama nauka załatwiania się w wyznaczonym miejscu czy spania na swoim posłanku jest nijako treningiem posłuszeństwa dla malucha :)
[quote name='gops']dziewczyny mam pytanie
nie zwiazaneze schroniskiem ale moze wiecie
czy w Elblagu jest jakis szkoleniowiec psow??
nigdzie znalezc informacji nie moge
potrzebuje indywidualne lekcje dla mojego psa dlatego szkolenie w marcu odpada[/QUOTE]
Dagmara ma też zajęcia indywidualne.
[quote name='gops']dziewczyny mam pytanie
nie zwiazaneze schroniskiem ale moze wiecie
czy w Elblagu jest jakis szkoleniowiec psow??
nigdzie znalezc informacji nie moge
potrzebuje indywidualne lekcje dla mojego psa dlatego szkolenie w marcu odpada[/QUOTE]
Dagmara ma też zajęcia indywidualne.
[quote name='hop!']Zależy do jakiego domu tymczasowego pies trafi. Różnie to wygląda. Czasami pies trafia z deszczu pod rynnę... :razz:[/QUOTE]
Fakt, tego pod uwagę nie wzięłam, ale myślałam o takich.. wiadomo- jak Twój :)
kochana[B] hop! [/B] wiadomym jest że psiak z tymczasu szybciej znajdzie nowy dom. No i dom lepszy zostanie wybrany dla psa, który w DT poznany zostaje "od podszewki"..