Jump to content
Dogomania

Pestka

Members
  • Posts

    3123
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pestka

  1. [url]http://img109.imageshack.us/img109/1475/img7427k.jpg[/url] Członek rodzinki no :loveu:
  2. Matko, ale Luna jest już duża, iie ona ma?
  3. Super fotki :loveu:
  4. [url]http://i45.tinypic.com/ztghlh.jpg[/url] Piękny bullek :loveu:
  5. Pestka

    bzik

    Mój dzisiaj tez na spacerze miał patyczkowe szaleństwo :diabloti: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/24-1.jpg[/url] Piękny :loveu:
  6. Piękne te maluchy :loveu:
  7. [url]http://i45.tinypic.com/ea62r9.jpg[/url] Bono, jaki poważny :cool3:
  8. [center][IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/19-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/17-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/110-1.jpg[/IMG] Patyczkowo [IMG]http://www.dogomania.pl/c:/Program%20Files/Nowe%20Gadu-Gadu/emots/zeby.gif[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/16-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/1-17.jpg[/IMG][/center]
  9. Hej, my juz po świątecznej przerwie. Asiu, masz racje jedzenie zasypalo przede wszystkim mnie... Już nie mogę patrzeć na coś do jedzenie po prostu.. Tak się objadłam, że jestem ciekawa ile kg przytyłam :shake: Ale najlepsza babcia, która ciągle podstawia jakieś żarcie i mówi no jedz, jedz co tak siedzisz i nic nie jesz, nie ważne, że przed chwilą zjadłam troche sałatki czy coś, ja nic nie jem po prostu... I tyle tych pyszności na stole :evil_lol: Człowiek nie mógł się oprzeć, trzeba było coś zjeść. Benowy też mial dogadzane, bo babcia nie zapoprzestała na dokarmianiu wnuczków i potem wzięła się za psa :diabloti: Także Benko po świątecznej przerwie też wyszedl z kilkoma kilogramami do przodu :cool3: A u nas zima trwa... :lol: Zdjęcia z dzisiejszego porannego spacerku - jak widać po śniegu śladu nie ma. [CENTER][IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/11-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/13-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/12-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/14-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/15-5.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. No tak w końcu po coś musi mieć tą mikołajową czapkę :evil_lol:
  11. Ej, to prawda, że u Was w Wielkopolsce prezentów nie roznosi Mikołaj tylko Gwiazdor? :cool3:
  12. Mi też nie śmierdzi flexi, ja mam koło roku swoją i nie mam jej od nowości, bo była kupowana używana ;)
  13. Ale Carmen zarosła, super tak wygląda :loveu:
  14. Hej, mam nadzieję, że wymiziałaś tak jak Ci mówiłam, Fuksia od cioci Kingi? :cool3:
  15. O kurcze! Świetna ta kartka! :loveu:
  16. [CENTER]Witam wszystkich świątecznie! ;) Nie robiłam żadnych kartek, ale chcę życzyć Wam wszystkiego najlepszego. Zdrowia przede wszystkim, szczęścia i pomyślności. Pociechy z grzecznych piesków :evil_lol: Sukcesów w nadchodzącym roku. Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór,tak jak cały nadchodzący Nowy Rok upłyną Wam w szczęściu i radości ;) Życzą Kinga wraz z Benkiem i Sabą :cool3: Ps. Wszystkim bardzo dziękujemy za życzenia :loveu:[/CENTER]
  17. Ja czekam na fotki w takim bądź razie Syriuszka w bucikach :cool3:
  18. O wróciliście, super :cool3:
  19. Ja również trzymam kciuki za sterylkę! ;) A teraz też zauwazyłam szczególny boom na lustra.. Moze kazdy mysli, że mając lustro będzie od razu super focił? :diabloti:
  20. Hej, ja tu pierwszy raz odważyłam sie napisac, ale od jakiegoś czasu tak ciuchutko Was podglądam :cool3: Bardzo podobają mi się Twoje fotki, są takie, takie fajne ;) Gratuluję również nowego szkła ;) Na pewno będę wpadać i częściej sie odzwyać.
  21. Rozumiem, rozumiem :cool3:
  22. Pestka

    Fiodorek.

    Fioduś - śpioszek :loveu:
  23. Super, że jesteście :loveu: Na fotki czekamy!
  24. Mikoołaj :loveu: Super ;)
×
×
  • Create New...