Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. witaj, Alicja opowiadała mi
  2. dziewczyna powiedziała ze nie wyrzuci Barika- nie denerwuj się. Musimy szukać jak najszybcij stałego domku, bo widzisz jak mało mamy pieniędzy Dlatego jeszcze raz dziękuję
  3. w tej chwili wróble to gatunek ginący
  4. śliczne te kudłaczki- jednak to bardzo daleko
  5. pieniążki otrzymałam kaja- stała deklaracja rents- stała +jednorazowa wpłacam za hotelik następne 120 zł
  6. doagi dzwoniłam, muszę jeszcze do Ciebie zadzwonić
  7. dziękuję za odwiedziny Powklejam nowe Gucio już wykastrowany- jutro szwy i chłopak zdrowy Zęby wyczyszczone, tylko ma paradantozę i nie wiadomo czy z przodu na dole nie trzeba będzie usunąć.Jest po antybiotyku.
  8. codziennie rano myślę o nim
  9. niestety widzę krzyżyki, nieraz tak w Dogo jest
  10. wprosiłam się . Zapraszam do moich psiaków
  11. nie widzę fotek
  12. zapisuje wątek
  13. [quote name='rents']Dzięki za info. Już teraz wszystko kumam. W imieniu swoim i moich koleżanek - Basi i Justyny - deklarujemy: -kwota stała: 50 PLN/miesiąc -plus kwota jednorazowa: 60 PLN Proszę o podanie na PW nr konta. Pozdrawiam.[/QUOTE] dziękuję- tak się cieszę podam
  14. szukam dla starszej Pani małego, kudłatego pieska lub suni
  15. napiszcie o Szafranku -ile może mieć latek, zachowanie, waga, czy nadaje się do starszej Pani?
  16. [URL="http://s683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/_na_wybiegu/?action=view&current=PICT6619.jpg"][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/_na_wybiegu/th_PICT6619.jpg?t=1308428282[/IMG][/URL] czy coś wiadomo o tej suni i tej[URL="http://s683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/korytarz/?action=view&current=PICT0527.jpg"][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/korytarz/th_PICT0527.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...