[quote name='matusz5']Taka sunia, smutna wpatrzona w bramę też czeka :placz::placz::placz::placz:
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/986/img0137rk0.jpg[/IMG][/quote]
oooo....ta sunia jest w boksie z dużymi suniami, m.in z Elzą...to staruszka...bardzo kochana i milutka...gdzieś pewnie mam jej fotki... to duża sunia...
Kala i Isia wciąż czekają:
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3793/imgp0347coh1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4420/imgp0349con5.jpg[/IMG]
Gałek na spacerku:
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2367/imgp0330cxb0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2381/imgp0334cnc3.jpg[/IMG]
A tu nasz krokodylek Rino na spacerku...
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8905/imgp0312cdi5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7102/imgp0313cen7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2305/imgp0314cod3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5804/imgp0315ceo9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/765/imgp0316cpy8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/6236/imgp0320cxy9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1822/imgp0340ccw3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6731/imgp0341ckc4.jpg[/IMG]
Bibo na spacerku:
[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/8873/imgp0307cpk6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9316/imgp0308cuo2.jpg[/IMG]
Popatrzcie na tą pięknotkę, wyczesana, śliczna, tylko Pancia brak....:(
[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4603/imgp0300cyy1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9941/imgp0301coc8.jpg[/IMG]
Kto pokocha Kamiska??
[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1313/imgp0290cok1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8780/imgp0291cpz3.jpg[/IMG]
[quote name='LittleMy']o rany :-( jakby malo bylo nieszczesc :( i co teraz? urodzi?[/quote]
tak, na pewno...ale zobaczymy jak się ułoży - nie traćmy nadziei...