Jump to content
Dogomania

neverend

Members
  • Posts

    3510
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by neverend

  1. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]hehehe :D za rok to ja chcę gdzieś pracować never idziemy do park hotel? niemiecki znamy wiec nas przyjmą:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] a może do Niemiec pojedziemy...?
  2. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]jak ktoś mi zasponsoruje to pojadę :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Tobi i ty - na pewno wygracie!
  3. [quote name='Aga_Mazury']Padusiek poprostu był ewnie zły, że jego Pancia nie poszła na spacerek i się nie poprzytulała....tylko pojechała gdzieś...nie wiadomo gdzie... ...ale faktycznie coś się dzieje z padusiem...taki nieswój jest....[/quote] Zwłaszcza, jak miał iść do klatki...ciągle się wracał...nie chciał skakać i bawić się jak zawsze...
  4. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]tytuł zmieniony ;) ciociu Evas jak Ci się teraz podoba Nelosn?[/B][/COLOR][/quote] jak dla mnie wspaniały tytuł i wspaniały Nelson!
  5. [quote name='Helga_psiaki']właśnie, widziałam na Animal Planet[/quote] witaj w klubie- ja też...hehe:loveu::loveu:
  6. A tak się bał nożyczek... Wypada zmienić tytuł - "zaniedbany"-piękny...
  7. Zaraz zabieram się za robienie fotek do bazarku,ale nie wiem,czy dziś założę... mam dość image:angryy:
  8. Dużo już tu masz postów...hehe... Ale za to Tobi bardzo podobny do Ciebie...Musisz się wybrać na konkurs dla sobowtórów...
  9. Nasze maleństwo... [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1831/imgp0169cay0.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7174/imgp0036czk0.jpg[/IMG]
  10. Nowa sunia w schronisku - Królewna...Jeszcze na kwarantannie... [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4347/imgp0166ctv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7936/imgp0167cnq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1803/imgp0168ccg4.jpg[/IMG] I sunia rottkowata...boi się aparatu...bardzo przyjazna... Beti [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5317/imgp0132cqg9.jpg[/IMG]
  11. Piękna Rubi...brzydkie zdjęcia....:roll: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/4537/imgp0154cnu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/333/imgp0157cfy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2944/imgp0159csu6.jpg[/IMG]
  12. Nika jest wyraźnie ożywiona na widok człowieka, skacze,szczeka...i już nie boi się aparatu:) [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/830/imgp0149cux4.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1070/imgp0153cdb0.jpg[/IMG]
  13. Biedny Donald...brak słów... [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8442/imgp0124ced6.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2706/imgp0125cmh7.jpg[/IMG]
  14. Tarzan jest wspaniały...Teraz wiemy,że jest łagodny do dzieci... W schronisku był synek kierowniczki, który karmił go z ręki... Tarzan łągodnie i delikatnie jadł kawałki karmy...Jest wspaniały... [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5844/imgp0121cym6.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1743/imgp0123chn3.jpg[/IMG]
  15. O proszę jak wujek świetnie radzi sobie z nożyczkami... [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8923/imgp0114csj0.jpg[/IMG]
  16. Dzieci Chilli: Sunia - Fergie (Ferdżi) [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4553/imgp0097cls6.jpg[/IMG] Piesek - Rupert [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6135/imgp0099cbg0.jpg[/IMG] I razem [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5199/imgp0100cct6.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4053/imgp0101cik0.jpg[/IMG]
  17. Pamiętacie jeszcze biednego Grota? [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5386/imgp0086chk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3953/imgp0090cxl1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...