[quote name='baffi2']obiecałam więc jest-
[COLOR=Red][SIZE=4][SIZE=5]BAZAREK DLA GUZICZKA:[/SIZE]
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6775586#post6775586[/URL]
[SIZE=2](ZABAWKI DLA KOTóW, DLA GRYZONI, SZCZOTKI DO CZESANIA)
:cool3::cool3:
UCAłUJCIE GUZICZKA:loveu:
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/quote]
wielkie dzięki...ja zaraz wstawię linki - też zrobiłam 2 bazarki:)