[quote name='Evas']Sliczne psiaki.. Ronia ma takie spojrzenie, powiedzialałabym "łajdackie". Słodka i wie czego chce :) Mam duży sentyment do terierowatych diabełków.[/quote]
och...co za dobór epitetu...hehe... a ja bym powiedziała, że wzrokiem mówi "co złego,to nie ja"...