[quote name='pucka69']jak to w wiacie? co to znaczy? to lepiej czy gorzej?
[/quote]
no nie za dobrze,niestety, z tego względu,że tam mało ludzi dociera...
a więc sunia ma mniejsze szanse na dom oczywiście na miejscu...
wcześniej była w pierwszym kojcu...