Jump to content
Dogomania

neverend

Members
  • Posts

    3510
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by neverend

  1. Oj kiepsko z nim, kiepsko... na ostatnim spacerze stracił wszystkie siły...aż się buedaczek przewracał...:shake::shake:
  2. Też mnie to dziwi, takie maleństwo przecudne i jeszcze w schronie czeka... Oj ciociu Asiu... Dziękuję za pomoc... Gałek się wywdzięczy - zobaczysz:loveu::loveu:
  3. Patrz Donald... coż za zaineteresowanie twoją osobą...:crazyeye:
  4. U ciotek nic ciekawego... Tylko u Gałeczki w klatce smutno, ciasno.... wczoraj widziałam, jak patrzył zza kratki tymi malutkimi oczkami...co to za smutny widok:shake::shake::placz:
  5. To fakt...mazurskie psiaki już władają Europą:evil_lol::evil_lol:
  6. Tu zdjęcia ze spaceru....późno wstawiam, bo image wczoraj doszczętnie mi padło... ach to się nazywa poleganie na rzeczach martwych... [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7416/imgp0063coe5.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2599/imgp0064cqt7.jpg[/IMG]
  7. Gałeczko, jakie szczęście,że masz tak kochane cioteczki..:loveu::loveu: Wielkie dzięki Wam naprawdę:sweetCyb::sweetCyb::Rose::Rose:
  8. Ale fajny psiunio..i to z naszej Ostródy:loveu::loveu:
  9. Chodzi o tą Ciotka??? Mam tylko takie fotki, bo siedziała tylko w budzie:shake::shake: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7630/imgp0077czx8.jpg[/IMG]
  10. [quote name='przemas-ol']Heh. Takie życie. On jest super. Taki mały szkrab :P Jak bym mógł to bymgo zaadoptował :)[/quote] wierzę....:lol:
  11. Ale cudne... foto wstawię poźniej..image się wali...
  12. [quote name='akucha']Jejku, jaki cudny krokodylek :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ale fajna nazwa - krokodylek:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:
  13. Julka ma się dobrze..nawet bardzo, bo nadal podskakuje... Czy to znany nam widok??? Jak zwykle pierwsza musi pomiziać człowieka... [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2893/imgp0045ctd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5963/imgp0046cfk0.jpg[/IMG]
  14. [quote name='fizia']Jaki cudny maluszek!! A za uśmiech na drugim zdjeciu powinien dostać jakąś nagrodę!! :)[/quote] A tak, zgadzam się... conajmniej "za najpiękniejszy uśmiech przy ziewaniu":evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='przemas-ol']Gałka na pierwszą stronę :)[/quote] Czyżby wujek się nie zakochał???
  16. Jeśli chodzi o dane, to tylko na PM... jak będą chętni, to prześlę...
  17. Pewnie tak...:evil_lol::evil_lol: Mały spryciulek:evil_lol::evil_lol:
  18. Wątek Rino: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48362[/url]
  19. [U][I][B][SIZE=5][COLOR=DarkGreen]~Rino~[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/U] [SIZE=3][I][B][COLOR=DarkGreen]superpsiak na spacery, zimowe wieczory, pod kołderkę i do oglądania telenoweli... Po prostu wspaniały, grzeczny i łagodny psiak... Ma około 5 lat, jest z ostródzkiego schroniska, w którym siedzi w malutkiej klatce z innym małym pieskiem. Rino jest łagodny do innych psów, nie wszczyna bójek, ma miły charakter i baaaaaaardzo potrzebuje domku. Jest malutki i lubi się prztulać... Jest trochę nieśmiały a czasem płaczliwy... Kto da mu domek???:cool3::cool3::cool3: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7473/imgp0088cnk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3038/imgp0095cor9.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4143/imgp0096cjq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/5351/imgp0098csa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7224/imgp0099cqh3.jpg[/IMG] Kto mu pomoże?????:shake::shake: [/COLOR][/B][/I][/SIZE]
  20. U mnie image...to tragedia... już wklejam fotki mixa bernardyna... [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5757/imgp0492cql0.jpg[/IMG] wybacz ciotka,że takie kiepskie... [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4191/imgp0494cqo6.jpg[/IMG]
  21. No więc Ciociu Pajuniu... Borys siedzi w klatce z Tajsonem- mixem pudla... byliśmy razem na spacerze... Borysek jest przeukochany... Bawi się, skacze i no i wsuwa każde smakołyki...:evil_lol::evil_lol:Wesoły z niego będzie kompan... ślicznioszek, łakomczuszek i zabawiak:loveu::loveu: Oto zdjęcia: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8713/imgp0053cch4.jpg[/IMG] [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/843/imgp0054ces5.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6264/imgp0055cso4.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8531/imgp0059ctp3.jpg[/IMG] Figaro jest teraz sam w klatce... Trochę zasłużył ( przez to że atakował inne psiaki ale też trochę mi go żal). Był ze mną na spacerze:loveu::loveu: oto filmik: [url]http://www.zippyvideos.com/3709345046698286/imgp0083[/url] I zdjęcia: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3438/imgp0079cuy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5307/imgp0082cbh5.jpg[/IMG]
  22. Dopiero zauważyłam,że ciotka Aga już założyła wątek.... Wkleję parę zdjęć ze spaceru... Psinka bardzo ciężko chodzi... nóżki ma takie biedne...i te dredy...:placz::placz: To naprawdę cudowny pies...potrzebuje tylko troskliwej opieki i oka opiekuna, które pomoże mu wyjść z choroby... Niewątpliwe że potrzebuje niezłego prania i nożyczek, ale przede wszystkim miłości i ciepła - to, co go spotkało...to tylko ból i cierpienie...zarówno ze strony psów, które go pogryzły, jak i człowieka, który go zostawił...:-(:-(
  23. Ciociu Asiu - porozgłaszasz Muszu???? Ja i on tak prosimy:cool3::cool3:
  24. [quote name='lupe'] Cudowne banery... Dziękujemy razem z Garrym:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...