:multi::multi::multi: alez ekspresowo Figielek znalazł domek !!!!! Baaaardzo sie ciesze :loveu::loveu:
[quote name='Jagoda1']Zainteresowanie Figielkiem było b. duże. Miałam dużo telefonów, maili, nawet "zagranica" o niego pytała.
Wierzę, ze ten dom będzie najlepszy.
Tanitko, bardzo Ci dziękuję za opiekę nad Maluchem.:iloveyou::buzi:[/quote]
to moze sa jakies psiaki podobne do Figielka....bo szkoda te potencjalne domki marnować :evil_lol: