Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. musze w necie poszukać;) Moja sąsiadka kręciła ten reportaż, dlatego zostałam przymuszona;) Jedzenie też gotują, jak z marketów spływają przeterminki to makarony też, kasze i ryz pewnie również. Lolka już zawiozła swoje kociaki, zamieszkałay razem, a na fali ogłoszenia pojechał też jeszcze od Beaty jeden. Pozdrowienie Kasiunia ciepłe, bo u Was Syberia panuje, z tego lolka mówi mamy jescze zapytanie o białego kota - dom zdaje się super - pani po 50, ma 3 koty wycięte, jednak trzeba zwierza zawieźć pomiędzy Zieloną Górę a Gorzów, do miejscowości Międzychód... Pytanie retoryczne - macie jakiś znajomych, którzy lecą tamtędy? To w zasadzie jedyna szansa dla tego głucholca naszego...
  2. Wczoraj, gdy komputerek zaczął rzęzić - na wentylatorze był mój włos, to się zabrałam za porządki i dotarłam do rejonów zakazanych, stad moje przemyślenie co do mężów;) Wykorzystałam chyba limit - byłam już nawet narzeczoną, a teraz dzięki swojej drodze życiowej mam zbyt dużą samodzielność i pewnie to też z wygody, ale przyznaję, ze czasami męzczyzna u boku sie przydaje. Właśnie lecę na basen ze znajomym;) Trzymajcie się ciepło i spokojnego wieczoru, mróz jak nie wiem....
  3. wykorzysta sie jakiegoś samca;) Im człowiek starszy tym mądrzejszy:evil_lol: a tak na powaznie to dałam znać Mirkowi, szkoleniowcowi, że jak będzie jechał to ja się też chce zabrać, albo w ramach zadośćuczynienia za Sylwestra wykorzystam wyrzuty sumienia u znajomego. Juz się raczej męża nie dorobię to tzreba kombinować;)
  4. dodałam jescze te dwa psiaki, sa tam telefony do Was, ale też do schroniska i czipy [url]http://owczarki.eu/psiak/693[/url] [url]http://owczarki.eu/psiak/692[/url]
  5. Nie ma sprawy, jak sobie coś przypomnę to dam znać - ja zazwyczaj wpisuję w google miejscowość i w ten sposób obskakuję regionalne portale, tam gdzie za darmo, bo inaczej człowiek by poszedł z torbami... ja od jakiegoś czasu wybieram się do Gosi na sesję Ramzesa, ale cały czas cos wypada, a jak człowiek niezmotoryzowany to ciężko
  6. a tortury były?:evil_lol: juz sobie wyobrażam te miny, kiedy żadne nie chce sie przyznać...
  7. do wyborczej wrocławskiej trzeba posłać maila, ja nigdy tego nie robiłam, to chyba Poker wtedy zgłosiła Rumka. My w jednej z gazet podsyłamy psy, ale tylko te ze schroniska, taki układ tam jest, a też mamy hotelowe i one nie idą, no i nic jescze nie poszło z tej gazety też.... Ogólnie to rejon nie jest specjalnie nastawiony adopcyjnie, ze starszych psów to nam poszedł Semir, ale jego to właścicielka po 3 latach odnalazła i więcej chyba nic... wszyscy chcą młode... nawet jak wystawiam psy różne, w liczbie kilkunastu to te zwykłe, pospolite, mają dużo mneij odwiedzin... z portali regionalnych [URL="http://www.jelonka.com"]www.jelonka.com[/URL] olx.pl na zgorzelec [URL="http://www.bolec.info"]www.bolec.info[/URL] [URL="http://www.zinfo.pl"]www.zinfo.pl[/URL] [URL="http://www.e-bogatynia.pl"]www.e-bogatynia.pl[/URL] na pozostałych trzeba płacić jeśli dodacie na [url]www.istotneinformacje.pl[/url] to ogłoszenie pojawi się w bezpłatnej gazecie na powiat bolesławiecki, ale bez zdjęcia, dlatego opiszcie psa dokładnie - koszt to chyba 1,22, sms'em się płaci sa jeszce dwa legnickie, ale teraz nie pamiętam, sama muszę do nich dotrzeć - stamtąd na razie nam się udało spanielkę wysłać do domu, ale to też na fali takiej, ze pani w niej swoją zaginiona rozpoznała, a że niunia miała już dość rozbudowaną historię i po nieudanej adopcji znalazła sie w schronie we wro, to w drodze powrotnej zostałą w Legnicy, bo i tak do schronu do nas wracała, no i dobrze, ze zostala, bo ma super.
  8. Pozdrowienia od Leidi i Robina, ona jest mniejsza od niego, po Nowym Roku dostanę wiecej zdjeć na maila, to przyszło komórką:) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/851c8d39e7f2ed91.html"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/862/851c8d39e7f2ed91.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  9. Do Bismarcka juz strzelają, chociaż w tym roku jakoś spokojnie jeszcze... Ale i tak na razie, pomimo ladnej pogody, do lasu za dnia nie pójdziemy, bo nie chciałabym za nim później latać - nasz wybieg jest blisko dwóch osiedli i dźwięk się niesie. Ostatnio kilka razy wieczorem byliśmy, śnieg tworzy atmosferę i psa widać:)
  10. o rany, ale towarzystwo zaszalało.... A jak on do kotów właśnie?
  11. oooo, Kasia a o które? może w koncu Cyrylka by poszła do domu....
  12. [url]http://www.adopcje.org/adopcja63000.html[/url] [url]http://www.adopcje.org/adopcja63002.html[/url] o takiej samej treści sa na zinfo
  13. [quote name='Sabina02']Dzieki! :lol:[/QUOTE] to ja dziękuję za jego reklamę, jakby się coś zmieniło to będę alarmować, molestuję też Beate o nowe foto, ale oni wciąż mają kociaki u siebie - jak zaczęli zbierać po powodzi, tak wydać nei mogą....
  14. Bidna Promcia - mój Bismarck przestał kaszleć, jak schudł; teraz raz na jakiś czas się to zdarza. Ona u Ciebie ise rozruszała potężnie, ale będzie dobrze, dobra dieta i leki, pójdzie ku dobremu. Kciukasy trzymam za niunię.
  15. śniegiem znowu sypnęło, pewnie Gosia walczyła - ja jestem trochę dalej od gór, ale i w mieście cięzko, a co dopiero u nich
  16. mój poprzedni pies, jamnik, też łapał infekcje gardła, ale tak jak Bilonik to się ze soba nie pieścił;)
  17. Kociambry są niesamowite:) wysłałam foto maluchów i Twój numer do znajomej seaside.
  18. on jest niesamowity, fajnie, ze już po wszystkim.
  19. [URL]http://owczarki.eu/psiak/688[/URL] dałam Cyrylkę, przy okazji zrobiła porządek z innymi naszymi psami, które tam były, bo już nieaktualne. Pamiętam, ze jak rok temu dałam tam Ramzesa, pięknego owczarka to lolka miała mnóstwo telefonów. Może w końcu uda nam się znaleźć jej dom... umiesciłam tam też Ramzesa, jako mixa, wybrałam takie foto, aby jak najbardziej przypominał owczarka
  20. połowa dochodu dla Bilona [url]http://www.dogomania.pl/threads/198949-bi%C5%BCuteria-i-inne-na-Ramzesa-i-Bilona-3.01-22-00?p=15994800#post15994800[/url]
  21. połowa dochodu dla Ramzesa [url]http://www.dogomania.pl/threads/198949-bi%C5%BCuteria-i-inne-na-Ramzesa-i-Bilona-3.01-22-00?p=15994800#post15994800[/url]
  22. [quote name='Diana S']Sunia pojechała do domku? dobrze zrozumiałam? ;)[/QUOTE] Tak, na kropkowym forum już w dziale zaadoptowane:) Udało się niuni, bo przed samymi Świetami, 23 wyjechała.
  23. [quote name='LILUtosi']Dzisiaj znacznie lepiej - wpakował nam się do łóżka. ;-)[/QUOTE] odrabia zaległości;)
×
×
  • Create New...