[quote name='Alaa']Była właścicielka psa nie odbiera telefonów
Przeciez to jest idiotyczne. Co z tego, ze nie odbiera telefonow, przeciez maja adres poniewaz potrzebny byl przy adopcji.
Ale i tak to niczego nie zmieni, przeciez nie ma swiadkow nie ma dowodow- to znaczy nie ma sprawy.
I to jest wlasnie ten dramat, dramat psow i naszej ludzkiej niemocy:angryy:[/quote]
Sprawa juz jest w toku policja dorwie sie jej do doopy. Mam nadzieje, że ni tylko jej. Więcej nie powiem bo nie mogę.