-
Posts
623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga i Eto
-
Boże jaka ona jest piękna :loveu::loveu::loveu: czy przyszedł już szamponik żeby mogła zażywać kąpieli? na ile starcza taki szampon? przy szamponie powinno być coś jeszcze dla Ślicznotki ;)
-
ALe to ty się ociągaj jak najdłużej:diabloti: bo jeszcze on cię nam na zawsze wyciagnie do tego neugalmsbull czy gdzie tam
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
słuchajacie mam chętną osobę na zakup 20 toreb ekologicznych Emirowych (tych z allegro) które chce przekazać do dalszej odsprzedaży. Czy ja moge potem te torby sprzedać na naszym bazarku dogomaniackim z przeznaczeniem na Emir? czy Emir nie będzie miała nic przeciwko? [COLOR=Red] a poza tym , komu torbę ? [/COLOR] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=441336447[/URL] -
o rany :cunao: weź mnie ze sobą choć raz :)
-
to ty naprawdę latasz :crazyeye:?
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
Isadorko czy ty sypiasz wogóle ? a twój plakat jest po prostu mistrzowski :loveu: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='lilith27']znaczy jaki? 404 błąd stronka się nie wyświetla w sumie to może i za ciemny do czarno-białych drukarek[/quote] poprawione :) -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
lilith nie bądź zła, ale przerobiłam nieco twój plakacik na o taki : [U][url]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/krezel.doc[/url][/U] mam nadzieję że ci to nie przeszkadza, twój był bardzo dobry tylko za ciemny do mojej drukarki -
OGŁASZAJMY psy EMIRA-uratujemy psy z Krężela!
Aga i Eto replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/Alma-kolor.doc[/URL] [URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/Alma-czarny.doc[/URL] [URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-czarny.doc[/URL] [URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/atena-kolor.doc[/URL] [URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-czarny.doc[/URL] [URL]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/argos-kolor.doc[/URL] plakat ogólny [URL="http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/krezel-czarny.doc"]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/krezel.doc[/URL] -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Aga i Eto replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/Bolutojo/SNKrBdHTkqI/AAAAAAAAL0E/d0EinAFgJ5w/s512/P9170022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/Bolutojo/SNKrFR7EC9I/AAAAAAAAL0Q/dvbu4RNhCfs/s512/P9170023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/Bolutojo/SNKrO9oDyzI/AAAAAAAAL1E/eptz9GWuzWE/s512/P9170026.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/Bolutojo/SNKrSEimINI/AAAAAAAAL1Q/38g5QwQmxOQ/s512/P9170027.JPG[/IMG] -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Aga i Eto replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/Bolutojo/SNKqNVwP4JI/AAAAAAAALw0/ykz-0jweTXw/s512/P9170004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/Bolutojo/SNKqQl9q6VI/AAAAAAAALxA/9A-jLHR4yJ4/s512/P9170005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/Bolutojo/SNKqb2f9TsI/AAAAAAAALxw/Jb7br3eCGOE/s512/P9170009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/Bolutojo/SNKquAQIbRI/AAAAAAAALyw/q4W0w9kHP7Y/s512/P9170014.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/Bolutojo/SNKq82IqDYI/AAAAAAAALzs/2Xl4LcljDew/s512/P9170020.JPG[/IMG] -
OGŁASZAJMY psy EMIRA-uratujemy psy z Krężela!
Aga i Eto replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, te moje plakaty to są takie zwykłe , nie żadne tam z bajerami jak ten z 1 postu. Jeśli się nadają to powiedzcie którym psom priorytetowo zrobić trzeba to dziś zrobię -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
czy ma ktoś może link do reportażu o Krężelu ? -
Ayshe a co bedziesz robiła jako ten pilot?
-
OGŁASZAJMY psy EMIRA-uratujemy psy z Krężela!
Aga i Eto replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia do wydruku dla Trapy w kolorze i czarno-biały, A4 [url]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-czarny.doc[/url] [url]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/trapa-kolor.doc[/url] dla Sari [url]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-czarny.doc[/url] [url]http://pomoc-zwierzakom.pdg.pl/doc/sari-kolor.doc[/url] -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Mośka']Off: potrzebujemy przepilnie dużej klatki dla psa (ON). Do odbioru najlepiej dziś i Warszawie :roll: . Ktoś może pożyczyc? A wiecie gdzie w Wwie można od reki kupic? Plizzz pomocy. Bede wdzieczna za info na PW.[/quote] [URL]http://www.perro.com.pl/sklep_zoologiczny_klatka_ocynkowana_skladana_dog_4_91x60x71cm-349.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item438956148_klatka_transporter_dla_psa_93x60x68_002_2_xxl.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item429833505_klatka_transporter_dla_psa_kota_023_91x59x66.html[/URL] oferty z Warszawy -
[url]http://www.calodobowy.pl/p,pl,29166,hexoderm+-+plyn+antyseptyczny+do+skory+i+siersci+psow+i+kotow+500ml.html[/url] o ten? poprosze adres do wysyłki na pw i szamponik przyleci
-
a jaki to szampon ?
-
OGŁASZAJMY psy EMIRA-uratujemy psy z Krężela!
Aga i Eto replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy to ma znaczenie ale ja ogłosiłam Masumiego, tzn porozwieszałam plakaty o takie : [url]http://img261.imageshack.us/img261/4311/masumifw7.jpg[/url] tu akurat format a3, wieczorem wrzuce a4 w kolorze i szarościach -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Aga i Eto replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']dziń dybry. ludzie som goopie, ale w sprawie sterylizacji dają się przekonać (oczywiście oprocz tych, którzy produkuja kundle w typie rasy na handel). ja spokojnie opowiadam o kosztach rozmnażania i kilku nieświadomych juz oświeciłam :cool3:. człowiek się z tą wiedzą nie rodzi, trzeba mu ja dyplomatycznie do głowy włozyć. powtarzam raz za razem, że jedną z najważniejszych misji dogo jest edukacja i ci, którzy tu siedzą conajmniej tyle, co ja, czyli nie tak długo, widzą na pewno efekty. jeden przekonany na dogo wiesie nieść w świat. robi sie łańcuszek. rzecz się nie zmieni w jedno pokolenie, ale moim zdaniem robi się tu ogromną pracę społeczną. a pixunię pozdrawiamy razem z moimi dziewczynami i trzymamy kciuki za proces ozdrowieńczy.[/quote] święta prawda :p ja sama kupiłam swojego eta z pseudohodowli - było to parę lat temu, potem weszłam na dogo ... i teraz moje poglądy zupełnie się zmieniły bo w sumie wcześniej nie miałam żadnych. Byłam takim laikiem jak niektórzy moi znajomi co to wielce zdziwieni są że dokarmiam bezdomne psy.. to po prostu NIEWIEDZA A teraz? już drugi rok toczę boje o 2 psa oczywiście ze schronu i niech mnie ręka boska broni bym zbliżyła się do jakiejś pseudohodowli .. no chyba że w celach :mad: :mad: :mad: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Aga i Eto replied to emilia2280's topic in Schroniska
w Wysokiem Mazowieckiem (podlaskie), miejscowość między Zambrowem a Białymstokiem, aż wstyd się przyznać, miasto powiatowe 9,5 tys ludności