Czekamy z niecierpliwością!
Jest na dogo wątek o psich sobowtórach. Może zechcesz przedstawić tam swoje dwie panny?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50472[/URL]
Pokaz się Nero wszystkim jeszcze raz!
Nero ma 3 obserwatorów. Proponuję skontaktować się z wolontariuszką której e-mail jest podany w aukcji i schroniskiem, czy jest zainteresownie psem.