ALCIA pięknie to ujełaś
domek dla mederka ....
czy wogóle był ktoszainteresowany z allegro ?
czy ktos o niego pytał ??
tam jest jeszcze berney bernardyn wystwiony tez ładny ?
ooooooooooooooożeby mój tak chciał przybiegac za 3 razem jak go wołam
a on przybiega jak mówie DRAGON MASZ !!!!!!!!! i to nie zawsze
jak mówie wychodzimy to sie kładzie
jak mówie siad ...to on patrzy jakby był głuchy...
itd itd a ma juz 3 lata :shake:
wiem wiem
sama go tak rozpieściłam no bo jak taka kupe futra nie kochać i nie rozpiszczac ???
witam
słuchajcie szukalam tej aukcji na allegro i ciężko byłoby mi ja znajść pomógł mi link znaleziony na forum
błagam zmiencie tytuł tej aukcji
niech w tytule....jest piękny porusza serce ale niech tez pisze słowo bernardyn duzo ludzi oglada konkretna rase i wtedy moze tez cos ktoś dorzuci
ja w twn sposób znalazłam medera i czarok przeglądajac poprostu na allegro bernardyny bo kocham tę rase psa wcale nie chcialam go kupic bo mam juz takiego
i w ten sposob tez tafiłam do was na dogomanie
przyznam sie ze czasem żąłuje ze tu tafiłam bo byłam szczesliwsza jak o tych wszystkich nieszczesciach mniej wiedziałam ....
a z drugiej strony wchodze tu do was ........? dużo razy bardzo duzo i nie raz zdarzyło mi s ie :placz:
ja proponuje wpisac w tresci slowo bernardyn
trzeba mu szukac dobry domek sprawdzony zeby ten psiak juz nie cierpiał
po takim odratowaniu ........
chociaz mam ndzieje ze ktos z dogomani sie znajdzie kiedys tam w watkach były taki przypadki ....GAGASIA ?