OJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ LUDZIOM TYLKO ROZMNAŻANIE W GŁOWIWE A TYCH BIDÓW CORAZ TO WIECEJ
MODNA RASA...TRZEBA MIĘĆ .... POTEM PRZEMIJA A BIDE ZA PŁOT .....:placz:
OJ LUDZIE LUDZIE a czy to sa wogóle ludzie ?
Meder dzieki za odp.
Mederek nabrał ciałka wyglad super
jak bym nie miała swojego benka agresora to bym, chyba po niego pojechała jest taki cudowny
P. Krystyno: EMIR: czy ktos o niego wogóle pyta jest jakies zainteresowanie tym przystojniaczkiem
skoro jest prawie nowy dom
to moze koszty transportu pokryje własciciel psa .......a jak nie moze to chociaz w połowie my zrobimy ....:shake:moze jakąś zrzutke i cos z tego wyjdzie skoro jest ten dom potem moze byc problem ........a tak wogóle to ile by kosztowała taki transport
pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka on nigdy cie nie zdradzi i nie zawiedzie ........:shake:
a gdzie ten dom dla Mederka :multi:
chopaj w górkę :multi:
chopaj chopaj
tu już mało kto zaglada .........co z Wami ......