hej hej dodatkowym
plusem wpłat na EMIR
jest to ze fundacja ta jest organizacja pozytku publicznego i mozemy sobie potem odliczyc to od podatku rozliczajac sie rocznie w
PIT tzw 1 %
czytaj
http://opp.ms.gov.pl/query.php
zbierajcie dowody wpłat -zwrotem z urzedu skarbowego :multi::multi::multi::multi::multi:mozna znowu ratowć zwierzaki :multi::multi::multi::multi: