[quote name='Beata_Dorobczyńska']Pojedz to sie moze dowiesz .
ciotki wiecie cos na temat tego bernisia?
__________________
zauwaz ze jestem ze slaska niestety to nie realne .........
oto aukcja
jak cos to klikajcie wprowadze zmiany moze dopisac cos o sterylce alby bylo mniejsze zainteresowanie sunia pseudo...
[URL="http://www.allegro.pl/my_allegro.php?page=auctions&type=sell"]http://www.allegro.pl/item254128959_bernardyn_piekna_suczka_szuka_domku.html
[/URL]
[quote name='michaśka10']dobra musialam założyć nowe konto na dogo bo na tamtym po zmianie maila coś się schrzaniło, ale to cały czas ja :) co tam słychać nowego u Tipuni?[/quote]
ale jestes szczesciara taka piekna sunia tipsiunia ci sie trafiła
odwaliłyście ..................kawał dobrej a nwet bardzo dobrej roboty ......wirzymy ze ona ma dom u dobrych ludzi .....jasne plakaty bardzo dobra sprawa a moze ktos sie odezwia .....nawet gdyby sie okazało ze dalej sie błąka ........
hehehhehe ona to jest chyba nie zle rozpieszczona ......ale jak takiego słoneczka nierpiescic no nie ?????
oj michśka Michaska bedziesz miec pieknego psiaka :multi::multi::multi::multi::multi::multi:tylko zadrośćicc :multi::multi::multi::multi:
to jest dobra i zla wiadomosc dobra ze sunia ma tak dobrze ale czemu musi dalej cierpiec:shake::shake::shake::shake::shake:zamiast cieszyc sie nowym domkiem
bernardyny to podobno psy kochające zime
sa wyjatki TWOJ ROLFIK I MOJ DRAGONEK ...niestety ciepłe dupcie
Rolfik na tyle lat nie wyglada :multi::multi::multi:powodzenia
buziunie dla niego i zdroweńko