Ona chyba myśli ze szczeniaki w realu są tak te jej durne obrazki ukradzione ktorymi nazywa wirtualną hodowlę, a żeby wiedziała że to NIELEGALNE.
Też mam 11 lat, ale jakoś mi sie do szczeniaków po Kiarze sie śpieszy na razie sobie o tym myśle ale wątpie że na taki wydatek będzie nas stać w najbliższym czasie, pozatym moja sunia nie ma jeszcze uprawnien ma zaledwie ponad rok.